Krydshængsel - let Krydshængsel - let - 200 x 33 mm til 250 x 33 mm - forskellige udførelser

Indsatsområde
  • Krydshængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Let
Tekniske data
  • Mål - 200 x 33 mm til 250 x 33 mm
  • forskellige udførelser
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Type
A/ A1
B/B1
Materialetykkelse
Skruer
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A/ A1 B/B1 Materialetykkelse Skruer Emballageenhed pris ex. moms
38240x180566 Rustfrit stål, materiale-nr. 1.4301, DIN 17440 200/ 90 mm 33/ 50 mm 3 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (5 mm) 1 stk.
DKK 91,20
inkl. momsDKK 91,20
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x180573 Rustfrit stål, materiale-nr. 1.4301, DIN 17440 300/90 mm 33/50 mm 3 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 7 runde (Ø 5 mm) 1 stk.
DKK 188,00
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321570 sort 200/ 90 mm 33/ 50 mm 2,2 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm) 6 stk.
DKK 268,00
(DKK 44,67 / stk.)
inkl. momsDKK 268,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320504 galvaniseret 200/ 90 mm 33/ 50 mm 2,2 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 237,00
(DKK 39,50 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321587 sort 250/90 mm 33/50 mm 2,2 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm) 6 stk.
DKK 155,00
(DKK 25,83 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320511 galvaniseret 250/ 90 mm 33/ 50 mm 2,2 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 249,00
(DKK 24,90 / stk.)
inkl. momsDKK 249,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320528 galvaniseret 300/90 mm 33/ 50 mm 2,2 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 7 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 266,00
(DKK 26,60 / stk.)
inkl. momsDKK 266,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320535 galvaniseret 400/ 90 mm 33/ 50 mm 2,5 mm 2 firkantede (Ø8 mm), 7 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 353,00
(DKK 35,30 / stk.)
inkl. momsDKK 353,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Krydshængsel, Krydshængsel, Krydshængsel let, Krydshængsel rustfrit stål, Krydshængsel rustfrit stål, Krydshængsel sort, Krydshængsel galvaniseret, 010124200 Vormann, 010124300 Vormann, 000124200K Vormann, 000124200Z Vormann, 000124250K Vormann, 000124250Z Vormann, 000124300Z Vormann, 000124400Z Vormann, let krydshængsel, Vormann, Dørhængsel, Dørhængsel