Krydshængsel - let Krydshængsel - let - 200 x 33 mm til 250 x 33 mm - forskellige udførelser

Indsatsområde
  • Krydshængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Let
Tekniske data
  • Mål - 200 x 33 mm til 250 x 33 mm
  • forskellige udførelser
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Type
A/ A1
B/B1
Materialetykkelse
Skruer
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x180566
Udførelse
TypeRustfrit stål, materiale-nr. 1.4301, DIN 17440
A/ A1200/ 90 mm
B/B133/ 50 mm
Materialetykkelse3 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (5 mm)
Emballageenhed1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 91,20
inkl. momsDKK 91,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x180573
Udførelse
TypeRustfrit stål, materiale-nr. 1.4301, DIN 17440
A/ A1300/90 mm
B/B133/50 mm
Materialetykkelse3 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 7 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 188,00
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x321570
Udførelse
Typesort
A/ A1200/ 90 mm
B/B133/ 50 mm
Materialetykkelse2,2 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 268,00
(DKK 44,67 / stk.)
inkl. momsDKK 268,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x320504
Udførelse
Typegalvaniseret
A/ A1200/ 90 mm
B/B133/ 50 mm
Materialetykkelse2,2 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 237,00
(DKK 39,50 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x321587
Udførelse
Typesort
A/ A1250/90 mm
B/B133/50 mm
Materialetykkelse2,2 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 155,00
(DKK 25,83 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320511
Udførelse
Typegalvaniseret
A/ A1250/ 90 mm
B/B133/ 50 mm
Materialetykkelse2,2 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 6 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 249,00
(DKK 24,90 / stk.)
inkl. momsDKK 249,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320528
Udførelse
Typegalvaniseret
A/ A1300/90 mm
B/B133/ 50 mm
Materialetykkelse2,2 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 7 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 266,00
(DKK 26,60 / stk.)
inkl. momsDKK 266,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320535
Udførelse
Typegalvaniseret
A/ A1400/ 90 mm
B/B133/ 50 mm
Materialetykkelse2,5 mm
Skruer2 firkantede (Ø8 mm), 7 runde (Ø 5 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 353,00
(DKK 35,30 / stk.)
inkl. momsDKK 353,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Krydshængsel, Krydshængsel, Krydshængsel let, Krydshængsel rustfrit stål, Krydshængsel rustfrit stål, Krydshængsel sort, Krydshængsel galvaniseret, 010124200 Vormann, 010124300 Vormann, 000124200K Vormann, 000124200Z Vormann, 000124250K Vormann, 000124250Z Vormann, 000124300Z Vormann, 000124400Z Vormann, let krydshængsel, Vormann, Dørhængsel, Dørhængsel