Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Indvendig diameter
Ydre diameter
Driftstryk
VE
Varenr.: 7016KW211B01
Udførelse
| Indvendig diameter | 12,4 mm |
| Ydre diameter | 16,4 mm |
| Driftstryk | 21 bar |
| VE | 25 meter |
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 707211B01625
Udførelse
| Indvendig diameter | 16,3 mm |
| Ydre diameter | 21,4 mm |
| Driftstryk | |
| VE | 25 meter |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 7016KW211B02
Udførelse
| Indvendig diameter | 16,3 mm |
| Ydre diameter | 21,4 mm |
| Driftstryk | 21 bar |
| VE | 50 meter |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 7016KW211B03
Udførelse
| Indvendig diameter | 20,4 mm |
| Ydre diameter | 26,7 mm |
| Driftstryk | 21 bar |
| VE | 25 meter |
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 7016KW211B04
Udførelse
| Indvendig diameter | 25,4 mm |
| Ydre diameter | 31,9 mm |
| Driftstryk | 21 bar |
| VE | 25 meter |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 7016KW211B05
Udførelse
| Indvendig diameter | 34,5 mm |
| Ydre diameter | 41,1 mm |
| Driftstryk | 10 bar |
| VE | 25 meter |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 7016KW211B06
Udførelse
| Indvendig diameter | 40,5 mm |
| Ydre diameter | 49,6 mm |
| Driftstryk | 4 bar |
| VE | 25 meter |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser
Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
Alternative varenumre:
noinc