Bolte-knaprigel - med fastgjort løkke - til bolt-Ø 10 mm, pakningsstørrelse 2 eller 10 stk.

Indsatsområde
  • Dekor-knapriglen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobbybrug.
Beskrivelse
  • Bolte-knapriglen fås med fastgjort løkke.
Tekniske data
  • Materialetykkelse - 1,2 mm
  • til bolt-Ø 10 mm
  • med fastgjort løkke
  • Pakningsstørrelse - 2 eller 10 stk.
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Type
A
B
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A B Skruehuller VE pris ex. moms
38421x600606 bruneret 80 mm 36 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 880,00
(DKK 88,00 / stk.)
inkl. momsDKK 880,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x600613 galvaniseret 80 mm 36 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 546,00
(DKK 54,60 / stk.)
inkl. momsDKK 546,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x600637 galvaniseret 120 mm 36 mm 8 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 624,00
(DKK 62,40 / stk.)
inkl. momsDKK 624,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x600699 Rustfrit stål (V2A) 36 mm 80 mm 6 (Ø 3,5 mm) 2 stk.
DKK 241,00
(DKK 120,50 / stk.)
inkl. momsDKK 241,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Knaprigel, Bolte-knaprigel, Knaprigel galvaniseret, Bolte-knaprigel Vormann, Knaprigel Vormann, Knaprigel med løkke, Knaprigel bruneret, Knaprigel galvaniseret, 000227080BR Vormann, 000227080Z Vormann, 000227120Z Vormann, 010227080 Vormann, Vormann, Rigel, Dørlås, Portlås, Skydelås, Dørrigel