Bolte-knaprigel - med fastgjort løkke - til bolt-Ø 10 mm, pakningsstørrelse 2 eller 10 stk.

Indsatsområde
  • Dekor-knapriglen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobbybrug.
Beskrivelse
  • Bolte-knapriglen fås med fastgjort løkke.
Tekniske data
  • Materialetykkelse - 1,2 mm
  • til bolt-Ø 10 mm
  • med fastgjort løkke
  • Pakningsstørrelse - 2 eller 10 stk.
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Type
A
B
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38421x600606
Udførelse
Typebruneret
A80 mm
B36 mm
Skruehuller6 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 880,00
(DKK 88,00 / stk.)
inkl. momsDKK 880,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38421x600613
Udførelse
Typegalvaniseret
A80 mm
B36 mm
Skruehuller6 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 546,00
(DKK 54,60 / stk.)
inkl. momsDKK 546,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38421x600637
Udførelse
Typegalvaniseret
A120 mm
B36 mm
Skruehuller8 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 624,00
(DKK 62,40 / stk.)
inkl. momsDKK 624,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38421x600699
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
A36 mm
B80 mm
Skruehuller6 (Ø 3,5 mm)
VE2 stk.
Produktsikkerhed
DKK 241,00
(DKK 120,50 / stk.)
inkl. momsDKK 241,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Knaprigel, Bolte-knaprigel, Knaprigel galvaniseret, Bolte-knaprigel Vormann, Knaprigel Vormann, Knaprigel med løkke, Knaprigel bruneret, Knaprigel galvaniseret, 000227080BR Vormann, 000227080Z Vormann, 000227120Z Vormann, 010227080 Vormann, Vormann, Rigel, Dørlås, Portlås, Skydelås, Dørrigel