Vinkelbeslag - med sendzimir-forzinkning - tykkelse 2 eller 2,5 mm - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Vinkelbeslaget er velegnet til brug i industri, håndværk og boligbyggeri.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget er sendzimir-forzinket.
Tekniske data
  • Materialetykkelse - 2 mm eller 2,5 mm
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (17)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antal huller
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (A x B x C) Type Tykkelse Antal huller ETA-nr. VE pris ex. moms
38243x210164 50 x 50 x 35 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 148,00
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x2110171 52 x 52 x 40 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 8/2 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 233,00
(DKK 4,66 / stk.)
inkl. momsDKK 233,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210188 60 x 60 x 45 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210195 70 x 70 x 55 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 18/2 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 307,00
(DKK 6,14 / stk.)
inkl. momsDKK 307,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210201 90 x 90 x 65 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 26/2 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210218 105 x 105 x 90 mm sendzimir-forzinket 3 mm 28/6 ETA-09/0311 25 stk.
DKK 381,00
(DKK 15,24 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210225 90 x 90 x 40 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 16/4 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 308,00
(DKK 6,16 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x212182 50 x 50 x 35 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkøbspakning
DKK 59,20
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 59,20
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x212199 60 x 60 x 45 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkøbspakning
DKK 144,00
(DKK 7,20 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x212205 70 x 70 x 55 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 18/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkøbspakning
DKK 123,00
(DKK 6,15 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x21221y 90 x 90 x 65 mm sendzimir-forzinket 2,5 mm 26/2 ETA-09/0311 20 stk., i storkøbspakning
DKK 144,00
(DKK 7,20 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x668477 70 x 70 x 55 mm Rustfrit stål materiale-nr. 1.4571 2 mm 18/2 ETA-09/0311 25 stk.
DKK 751,00
(DKK 30,04 / stk.)
inkl. momsDKK 751,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x212212 90 x 90 x 65 mm Rustfrit stål materiale-nr. 1.4571 2 mm 26/2 ETA-09/0311 25 stk.
DKK 1.250,00
(DKK 50,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.250,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x380065 90 x 90 x 40 mm Rustfrit stål materiale-nr. 1.4571 2 mm 16/4 ETA-09/0311 10 stk.
DKK 349,00
(DKK 34,90 / stk.)
inkl. momsDKK 349,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x380058 105 x 105 x 90 mm Rustfrit stål materiale-nr. 1.4571 2,5 mm 28/6 ETA-09/0311 25 stk.
DKK 2.540,00
(DKK 101,60 / stk.)
inkl. momsDKK 2.540,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x220088 50 x 50 x 35 mm brun 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 50 stk.
DKK 433,00
(DKK 8,66 / stk.)
inkl. momsDKK 433,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x22095 50 x 50 x 35 mm hvid 2,5 mm 12/2 ETA-09/0311 25 stk.
DKK 217,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkel-beslag, Vinkelbeslag CE-mærkning, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0311, Vinkelbeslag rustfrit stål, Vinkelbeslag rustfri, 070921000 Vormann, 070922000 Vormann, 070923000 Vormann, 070924000 Vormann, 070925000 Vormann, 070926000 Vormann, 070929000 Vormann, 070921000G Vormann, 070923000G Vormann, 070924000G Vormann, 070925000G Vormann, 070921000HP Vormann, 070923000HP Vormann, 070924000HP Vormann, 070925000HP Vormann, 070924000RF Vormann, 070925000RF Vormann, 070929000RF Vormann, 070926000RF Vormann, 070921000B Vormann, 070921000W Vormann, Vormann, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag