Vinkelbeslag - med sendzimir-forzinkning - tykkelse 2 eller 2,5 mm - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Vinkelbeslaget er velegnet til brug i industri, håndværk og boligbyggeri.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget er sendzimir-forzinket.
Tekniske data
  • Materialetykkelse - 2 mm eller 2,5 mm
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (17)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antal huller
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38243x210164
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 148,00
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 38243x2110171
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)52 x 52 x 40 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller8/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 233,00
(DKK 4,66 / stk.)
inkl. momsDKK 233,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210188
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)60 x 60 x 45 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210195
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller18/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 307,00
(DKK 6,14 / stk.)
inkl. momsDKK 307,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210201
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller26/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210218
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse3 mm
Antal huller28/6
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 381,00
(DKK 15,24 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210225
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 40 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller16/4
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 308,00
(DKK 6,16 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212182
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 59,20
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 59,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212199
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)60 x 60 x 45 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 144,00
(DKK 7,20 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212205
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller18/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 123,00
(DKK 6,15 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x21221y
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimir-forzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller26/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE20 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 144,00
(DKK 7,20 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x668477
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
TypeRustfrit stål materiale-nr. 1.4571
Tykkelse2 mm
Antal huller18/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 751,00
(DKK 30,04 / stk.)
inkl. momsDKK 751,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x212212
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
TypeRustfrit stål materiale-nr. 1.4571
Tykkelse2 mm
Antal huller26/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.250,00
(DKK 50,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.250,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x380065
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 40 mm
TypeRustfrit stål materiale-nr. 1.4571
Tykkelse2 mm
Antal huller16/4
ETA-nr.ETA-09/0311
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 349,00
(DKK 34,90 / stk.)
inkl. momsDKK 349,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x380058
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
TypeRustfrit stål materiale-nr. 1.4571
Tykkelse2,5 mm
Antal huller28/6
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2.540,00
(DKK 101,60 / stk.)
inkl. momsDKK 2.540,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x220088
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typebrun
Tykkelse2,5 mm
Antal huller12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 433,00
(DKK 8,66 / stk.)
inkl. momsDKK 433,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x22095
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)50 x 50 x 35 mm
Typehvid
Tykkelse2,5 mm
Antal huller12/2
ETA-nr.ETA-09/0311
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 217,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkelbeslag, Vinkelbeslag Vormann, Vinkel-beslag, Vinkelbeslag CE-mærkning, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag ETA-09/0311, Vinkelbeslag rustfrit stål, Vinkelbeslag rustfri, 070921000 Vormann, 070922000 Vormann, 070923000 Vormann, 070924000 Vormann, 070925000 Vormann, 070926000 Vormann, 070929000 Vormann, 070921000G Vormann, 070923000G Vormann, 070924000G Vormann, 070925000G Vormann, 070921000HP Vormann, 070923000HP Vormann, 070924000HP Vormann, 070925000HP Vormann, 070924000RF Vormann, 070925000RF Vormann, 070929000RF Vormann, 070926000RF Vormann, 070921000B Vormann, 070921000W Vormann, Vormann, Vinkelbærer, Bærevinkel, Vinkelbeslag