Vinkelbeslag - med forstærkningsrille - CE-mærket - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Vinkelbeslaget er velegnet til brug inden for industri, håndværk og boligbyggeri.
Beskrivelse
  • Vinkelbeslaget er forsynet med en forstærkningsrille.
Tekniske data
  • Materiale - stål eller rustfrit stål (V4A)
  • Egenskaber - med forstærkningsrille, CE-mærkning ETA-09/0311, DIBT Z-9.1-700
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (14)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x C)
Type
Tykkelse
Antal huller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38243x210232
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller18/2
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 308,00
(DKK 6,16 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210249
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller26/2
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210256
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse3 mm
Antal huller24/6
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 381,00
(DKK 15,24 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212229
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller18/2
VE20 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 123,00
(DKK 6,15 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212236
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller26/2
VE20 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 144,00
(DKK 7,20 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212243
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse3 mm
Antal huller24/6
VE10 stk., i storkøbspakning
Produktsikkerhed
DKK 152,00
(DKK 15,20 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x668491
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller18/2
VE50 stk., i håndværkerpakning
Produktsikkerhed
DKK 307,00
(DKK 6,14 / stk.)
inkl. momsDKK 307,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x668507
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse2,5 mm
Antal huller26/2
VE50 stk., i håndværkerpakning
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x666729
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
Typesendzimirforzinket
Tykkelse3 mm
Antal huller24/6
VE25 stk., i håndværkerpakning
Produktsikkerhed
DKK 381,00
(DKK 15,24 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x380072
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
TypeRustfrit stål V4A
Tykkelse2 mm
Antal huller18/2
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 751,00
(DKK 30,04 / stk.)
inkl. momsDKK 751,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x380089
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
TypeRustfrit stål V4A
Tykkelse2 mm
Antal huller26/2
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 501,00
(DKK 50,10 / stk.)
inkl. momsDKK 501,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243212243
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)105 x 105 x 90 mm
TypeRustfrit stål V4A,
Tykkelse2,5 mm
Antal huller24/6
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.010,00
(DKK 101,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.010,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x220156
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)70 x 70 x 55 mm
Typehvid
Tykkelse2,5 mm
Antal huller18/2
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 264,00
(DKK 10,56 / stk.)
inkl. momsDKK 264,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x220170
Udførelse
Dimensioner (A x B x C)90 x 90 x 65 mm
Typehvid
Tykkelse2,5 mm
Antal huller26/2
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 455,00
(DKK 18,20 / stk.)
inkl. momsDKK 455,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkelbeslag, Vormann vinkelbeslag, Vinkelbeslag, Vormann vinkel, Vinkel, Vinkelbeslag med rille, Vinkelbeslag ETA-09/0311, Vinkelbeslag Z-9.1-700, Vinkelbeslag sendzimirforzinket, Vinkelbeslag rustfrit, 070931000 Vormann, 070932000 Vormann, 070933000 Vormann, 070931000G Vormann, 070932000G Vormann, 070933000G Vormann, 070931000HP Vormann, 070932000HP Vormann, 070933000HP Vormann, 070931000RF Vormann, 070932000RF Vormann, 070933000RF Vormann, 070931000W Vormann, 070932000W Vormann, Vormann, Vinkel med forstærkningsribbe, Kraftigt vinkelbeslag, Vinkelbeslag, Vinkeljern