Velcro-skive - PFERD - Korund A Compact - Ø 115 hhv. 125 mm - VE 50 stk. - pris pr. VE

Indsatsområde
  • Velcro-skiven er velegnet til fin- og finslibning af store flader
  • til stort set alle materialer.
Beskrivelse
  • Velcro-skiven har en meget lang levetid, Slibemidlet Korund A har en selvslibende effekt.
Tekniske data
  • Slibemidler - Korund A kompaktkorn
  • Diameter - 115 eller 125 mm
  • Kornstørrelse - 120 til 1200
  • anbef. omdrejningstal - 4600 til 5000 min-¹
  • maks. till. omdrejningstal - 4850 til 5300 min-¹
  • VE - 50 stk.
  • pris pr. VE
Udførelse (18)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
anbef. omdrejningstal
maks. till. omdrejningstal
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse anbef. omdrejningstal maks. till. omdrejningstal VE pris ex. moms
658342870004 KR 115 A 120 CK 115 mm 120 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870006 KR 115 A 180 CK 115 mm 180 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870008 KR 115 A 240 CK 115 mm 240 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870010 KR 115 A 320 CK 115 mm 320 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870012 KR 115 A 400 CK 115 mm 400 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870014 KR 115 A 600 CK 115 mm 600 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870016 KR 115 A 800 CK 115 mm 800 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870018 KR 115 A 1000 CK 115 mm 1000 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870020 KR 115 A 1200 CK 115 mm 1200 5000 min-¹ 5300 min-¹ 50 stk.
DKK 430,00
(DKK 8,60 / stk.)
inkl. momsDKK 430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870104 KR 125 A 120 CK 125 mm 120 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870106 KR 125 A 180 CK 125 mm 180 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870108 KR 125 A 240 CK 125 mm 240 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870110 KR 125 A 320 CK 125 mm 320 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870112 KR 125 A 400 CK 125 mm 400 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870114 KR 125 A 600 CK 125 mm 600 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870116 KR 125 A 800 CK 125 mm 800 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870118 KR 125 A 1000 CK 125 mm 1000 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
658342870120 KR 125 A 1200 CK 125 mm 1200 4600 min-¹ 4850 min-¹ 50 stk.
DKK 496,00
(DKK 9,92 / stk.)
inkl. momsDKK 496,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Velcro-skive, Velcro skive, Velcro-rondel, Velcro-rondeller, Velcro rondel, Velcro rondeller, PFERD, PFERD velcro-skive, PFERD velcro-rondel, Korund, Korund-velcro-skive, Slibemidler, Slibemiddel, Slibetilbehør, Finslibning, Finslibning, slibning, velcro