Vantskrue - Krog/øje - selvbetjeningspakket - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Vantskruen er velegnet til brug i industri, håndværk og hobbybrug.
Beskrivelse
  • Vantskruen er forsynet med en krog og et øje.
Tekniske data
  • Materiale - stål eller rustfrit stål (V2A)
  • Udførelse - selvbetjeningspakket
  • Pris pr. pakkenhed
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Type
A1/A2
B1/B2
C
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A1/A2 B1/B2 C VE pris ex. moms
9067xx662451 galvaniseret 50/30 mm 8/6 mm M5 10 stk. (5 x 2 stk., på kort)
DKK 112,00
(DKK 11,20 / stk.)
inkl. momsDKK 112,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662567 galvaniseret 100/70 mm 10/ 9 mm M6 10 stk. (5 x 2 stk., på kort)
DKK 170,00
(DKK 17,00 / stk.)
inkl. momsDKK 170,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx62574 galvaniseret 110/75 mm 10/10 mm M8 10 stk. (5 x 2 stk., på kort)
DKK 259,00
(DKK 25,90 / stk.)
inkl. momsDKK 259,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662571 galvaniseret 120/90 mm 12/ 12 mm M10 10 stk. (5 x 2 stk., på kort)
DKK 320,00
(DKK 32,00 / stk.)
inkl. momsDKK 320,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx664578 Edelstahl (V2A)i 70/52 mm 8/8 mm M5 5 stk. (5 x 1 stk., på kort)
DKK 210,00
(DKK 42,00 / stk.)
inkl. momsDKK 210,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx664592 Rustfrit stål 90/68 mm 10/10 mm M6 5 stk. (5 x 1 stk., på kort)
DKK 262,00
(DKK 52,40 / stk.)
inkl. momsDKK 262,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vantskrue, Vantskrue krog/øje, Vantskrue, Spanschloss verzinkt, Vantskrue rustfrit stål, Vantskrue M5, Vantskrue M6, Vantskrue M8, Vantskrue Vormann, 007900224AV Vormann, 007900235AV Vormann, 007900236AV Vormann, 007900237AV Vormann, 007900235HP Vormann, 007900236HP Vormann, 007900782AV Vormann, 007900784AV Vormann, Vormann, Rebstrammer, Wirestrammer, Spændeklemme