Universalskruer - 3,5 x 30 til 5,0 x 80 mm - Krydskærv PZ2

Indsatsområde
  • Universalskruerne er udstyret med PZ-krydskærv og tilbyder mange anvendelsesmuligheder, såsom i trækonstruktioner, til plast samt i beton ved brug af egnede dyvler.
Beskrivelse
  • Det delvise gevind skaber et højt tryk mellem de komponenter, der skal forbindes, og trækker dem tæt sammen. Undersænkerhovedet muliggør en plan forsænkning i materialet. Dette forhindrer skarpe kanter i materialet og reducerer risikoen for skader.
Tekniske data
  • Materiale - Galvaniseret stål
  • Størrelser - 3,5 x 30 mm til 5,0 x 80 mm
  • Anvendelsesområde - Universal - Træbearbejdning
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Størrelse
Indhold
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928180961000
Udførelse
Størrelse3,5 mm x 30 mm
Indhold250 stk.
Universalskruer - Krydskærv PZ2
Produktsikkerhed
DKK 28,20
(DKK 0,11 / stk.)
inkl. momsDKK 28,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928180963000
Udførelse
Størrelse3,5 mm x 35 mm
Indhold200 stk.
Universalskruer - Krydskærv PZ2
Produktsikkerhed
DKK 25,80
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 25,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928180965000
Udførelse
Størrelse4,0 mm x 40 mm
Indhold150 stk.
Universalskruer - Krydskærv PZ2
Produktsikkerhed
DKK 29,30
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 29,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928180967000
Udførelse
Størrelse4,0 mm x 50 mm
Indhold125 stk.
Universalskruer - Krydskærv PZ2
Produktsikkerhed
DKK 29,30
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 29,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928180971000
Udførelse
Størrelse4,0 mm x 60 mm
Indhold100 stk.
Universalskruer - Krydskærv PZ2
Produktsikkerhed
DKK 29,30
(DKK 0,29 / stk.)
inkl. momsDKK 29,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928180973000
Udførelse
Størrelse5,0 mm x 80 mm
Indhold50 stk.
Universalskruer - Krydskærv PZ2
Produktsikkerhed
DKK 29,30
(DKK 0,59 / stk.)
inkl. momsDKK 29,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Universalskruer, Universalskruer, Skrue, Træskrue, Montageskruer, SPAX, SPAX-skruer, BGS technic