Udbedringspensel - Oksehår - Størrelse 4 til 8 - Pk. 12 stk. - Pris pr. pk.

Indsatsområde
  • Udbedringspenslen er velegnet til udbedringsarbejde.
Beskrivelse
  • Udbedringspenslen er udstyret med spidse hår og en forniklet kappe.
Tekniske data
  • Materiale - Oksehår
  • Størrelse - 4 til 8
  • Pk. - 12 stk.
  • Pris pr. pk.
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106700063404
Udførelse
Størrelse4 mm
VE12 stk.
Pris pr. pk.
Produktsikkerhed
DKK 144,00
(DKK 12,00 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106700063406
Udførelse
Størrelse7,5 mm
VE12 stk.
Pris pr. pk.
Produktsikkerhed
DKK 171,00
(DKK 14,25 / stk.)
inkl. momsDKK 171,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106700063408
Udførelse
Størrelse9 mm
VE12 stk.
Pris pr. pk.
Produktsikkerhed
DKK 233,00
(DKK 19,42 / stk.)
inkl. momsDKK 233,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Pensel, Storch, Oksehår, Udbedringspensel, Udbedringspensel