Twin-rørkabelsko - med plastkrave - længde 15-29 mm

Indsatsområde
  • Twin-rørkabelsko til crimptænger.
Beskrivelse
  • med plastkrave
Tekniske data
  • Længde - 15-29 mm
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Identifikationsfarve
Kabel
AWG
Mængde
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 95399799370
Udførelse
Identifikationsfarvehvid
Kabel2 x 0,50 mm²
AWG2 x 20
Mængde200 stk.
DKK 61,00
(DKK 0,31 / stk.)
inkl. momsDKK 61,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 95399799371
Udførelse
Identifikationsfarvegrå
Kabel2 x 0,75 mm²
AWG2 x 18
Mængde200 stk.
DKK 59,90
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 59,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 95399799372
Udførelse
Identifikationsfarverød
Kabel2 x 1,00 mm²
AWG2 x 17
Mængde200 stk.
DKK 66,70
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 95399799373
Udførelse
Identifikationsfarvesort
Kabel2 x 1,50 mm²
AWG2 x 15
Mængde200 stk.
DKK 87,70
(DKK 0,44 / stk.)
inkl. momsDKK 87,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 95399799374
Udførelse
Identifikationsfarveblå
Kabel2 x 2,50 mm²
AWG2 x 13
Mængde100 stk.
DKK 41,70
(DKK 0,42 / stk.)
inkl. momsDKK 41,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 95399799375
Udførelse
Identifikationsfarvegrå
Kabel2 x 4,00 mm²
AWG2 x 11
Mængde100 stk.
DKK 85,90
(DKK 0,86 / stk.)
inkl. momsDKK 85,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 95399799376
Udførelse
Identifikationsfarvegul
Kabel2 x 6,00 mm²
AWG2 x 10
Mængde50 stk.
DKK 56,80
(DKK 1,14 / stk.)
inkl. momsDKK 56,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 95399799377
Udførelse
Identifikationsfarverød
Kabel2 x 10,00 mm²
AWG2 x 7
Mængde50 stk.
DKK 94,90
(DKK 1,90 / stk.)
inkl. momsDKK 94,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 95399799378
Udførelse
Identifikationsfarveblå
Kabel2 x 16,00 mm²
AWG2 x 5
Mængde25 stk.
DKK 51,90
(DKK 2,08 / stk.)
inkl. momsDKK 51,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Knipex, Kabelforbindere, Rørkabelsko, Twin-rørkabelsko, Crimpsortimenter