Stormkrog - med øje - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Stormkrog velegnet til brug i industri, håndværk og private boliger.
Beskrivelse
  • Med øje
Tekniske data
  • Holdbar
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Type
A
Ø
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A Ø Emballageenhed pris ex. moms
38242x290562 galvaniseret 60 mm 3,5 mm 25 stk.
DKK 217,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x290555 galvaniseret 80 mm 3,9 mm 25 stk.
DKK 227,00
(DKK 9,08 / stk.)
inkl. momsDKK 227,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x290548 galvaniseret 100 mm 4 mm 25 stk.
DKK 238,00
(DKK 9,52 / stk.)
inkl. momsDKK 238,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x290579 galvaniseret 120 mm 4,2 mm 25 stk.
DKK 264,00
(DKK 10,56 / stk.)
inkl. momsDKK 264,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x290531 galvaniseret 160 mm 5,2 mm 10 stk.
DKK 154,00
(DKK 15,40 / stk.)
inkl. momsDKK 154,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x290524 galvaniseret 200 mm 6 mm 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x080804 galvaniseret 300 mm 6 mm 10 stk.
DKK 378,00
(DKK 37,80 / stk.)
inkl. momsDKK 378,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x080811 galvaniseret 400 mm 6 mm 5 stk.
DKK 363,00
(DKK 72,60 / stk.)
inkl. momsDKK 363,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x080828 galvaniseret 500 mm 7 mm 5 stk.
DKK 459,00
(DKK 91,80 / stk.)
inkl. momsDKK 459,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x180658 Rustfrit stål (V2A) 60 mm 3,9 mm 20 stk.
DKK 584,00
(DKK 29,20 / stk.)
inkl. momsDKK 584,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38242x180665 Rustfrit stål (V2A) 120 mm 4,2 mm 20 stk.
DKK 748,00
(DKK 37,40 / stk.)
inkl. momsDKK 748,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Stormkrog, Stormkrog med øje, Stormkrog galvaniseret, Stormkrog rustfrit stål, Stormkrog rustfrit stål, syrefast, Stormkrog Vormann, 000082060Z Vormann, 000082080Z Vormann, 000082100Z Vormann, 000082120Z Vormann, 000082160Z Vormann, 000082200Z Vormann, 000082300Z Vormann, 000082400Z Vormann, 000082500Z Vormann, 010082080 Vormann, 010082120 Vormann, Vormann, Vindueskrog, Dørkrog, Holdestangskrog