Spånpladeskrue i æske - FPF-SZ YZP - gevind Ø 3,0 - 6,0 - krydskærv PZ - delgevind

Indsatsområde
  • fischer Power-Fast spånpladeskruen er velegnet til fastgørelse af bærende komponenter i belagt træ, hårdttræ, blødt træ og træforbindelser. For eksempel til carport-befæstelser og altanbyggeri.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ YZP er en galvaniseret, gul passiveret skrue med delgevind og krydskærv.
  • Undersænket hoved muliggør montering i plan med overfladen i træ. Udførelsen med delgevind muliggør fast sammenspænding af træelementer.
  • En præcis og splintfri overfladefinish opnås uden at skruen rives over, selv ved forskruninger tæt på kanten.
  • Det unikke Power-Fast gevind sikrer et hurtigt bid. Dette gevind rækker helt ud til skruespidsen.
  • Sparer kræfter og batterikapacitet: Skaftfræseribber reducerer iskruningsmodstanden.
  • Premium-kvalitet.
  • Høj sikkerhed gennem ETA-godkendelse.
Tekniske data
  • Drevtyper - PZ 1/2/3
  • Materiale - galvaniseret, gul passiveret
Udførelse (32)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde delgevind
Drev
Emballageindhold
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Gevind Ø Længde Gevindlængde delgevind Drev Emballageindhold pris ex. moms
928165392600 3,0 mm 35 mm 24 mm PZ1 50 stk.
DKK 36,03
(DKK 0,72 / stk.)
inkl. momsDKK 36,03
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,43
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165392700 3,0 mm 40 mm 24 mm PZ1 25 stk.
DKK 27,93
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 27,93
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,33
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165393600 3,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 50 stk.
DKK 43,72
(DKK 0,87 / stk.)
inkl. momsDKK 43,72
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,52
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165393700 3,5 mm 45 mm 30 mm PZ2 25 stk.
DKK 29,45
(DKK 1,18 / stk.)
inkl. momsDKK 29,45
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,35
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165393800 3,5 mm 50 mm 30 mm PZ2 25 stk.
DKK 32,39
(DKK 1,30 / stk.)
inkl. momsDKK 32,39
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,39
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165394800 4,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 30 stk.
DKK 39,77
(DKK 1,33 / stk.)
inkl. momsDKK 39,77
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165394900 4,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 30 stk.
DKK 40,99
(DKK 1,37 / stk.)
inkl. momsDKK 40,99
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,49
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165395000 4,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 10 stk.
DKK 27,22
(DKK 2,72 / stk.)
inkl. momsDKK 27,22
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,32
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165395100 4,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 10 stk.
DKK 28,74
(DKK 2,87 / stk.)
inkl. momsDKK 28,74
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,34
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165395600 4,5 mm 35 mm 24 mm PZ2 30 stk.
DKK 39,67
(DKK 1,32 / stk.)
inkl. momsDKK 39,67
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165395700 4,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 30 stk.
DKK 41,29
(DKK 1,38 / stk.)
inkl. momsDKK 41,29
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,49
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165395800 4,5 mm 45 mm 30 mm PZ2 30 stk.
DKK 35,90
(DKK 1,20 / stk.)
inkl. momsDKK 35,90
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165395900 4,5 mm 50 mm 30 mm PZ2 30 stk.
DKK 38,47
(DKK 1,28 / stk.)
inkl. momsDKK 38,47
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165396700 5,0 mm 40 mm 24 mm PZ2 20 stk.
DKK 40,08
(DKK 2,00 / stk.)
inkl. momsDKK 40,08
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,48
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165396800 5,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 20 stk.
DKK 42,91
(DKK 2,15 / stk.)
inkl. momsDKK 42,91
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,51
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165396900 5,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 20 stk.
DKK 44,94
(DKK 2,25 / stk.)
inkl. momsDKK 44,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,54
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397000 5,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 10 stk.
DKK 31,07
(DKK 3,11 / stk.)
inkl. momsDKK 31,07
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,37
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397100 5,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 10 stk.
DKK 35,62
(DKK 3,56 / stk.)
inkl. momsDKK 35,62
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,42
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397200 5,0 mm 80 mm 50 mm PZ2 10 stk.
DKK 40,48
(DKK 4,05 / stk.)
inkl. momsDKK 40,48
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,48
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397300 5,0 mm 90 mm 60 mm PZ2 10 stk.
DKK 37,56
(DKK 3,76 / stk.)
inkl. momsDKK 37,56
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,46
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397400 5,0 mm 100 mm 60 mm PZ2 10 stk.
DKK 51,01
(DKK 5,10 / stk.)
inkl. momsDKK 51,01
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,61
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397500 5,0 mm 120 mm 70 mm PZ2 10 stk.
DKK 56,27
(DKK 5,63 / stk.)
inkl. momsDKK 56,27
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,67
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397600 6,0 mm 40 mm 24 mm PZ3 10 stk.
DKK 29,15
(DKK 2,91 / stk.)
inkl. momsDKK 29,15
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,35
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397700 6,0 mm 50 mm 30 mm PZ3 10 stk.
DKK 34,11
(DKK 3,41 / stk.)
inkl. momsDKK 34,11
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,41
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397800 6,0 mm 60 mm 36 mm PZ3 10 stk.
DKK 39,77
(DKK 3,98 / stk.)
inkl. momsDKK 39,77
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165397900 6,0 mm 70 mm 42 mm PZ3 10 stk.
DKK 44,53
(DKK 4,45 / stk.)
inkl. momsDKK 44,53
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,53
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165398000 6,0 mm 80 mm 50 mm PZ3 10 stk.
DKK 48,58
(DKK 4,86 / stk.)
inkl. momsDKK 48,58
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,58
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165398100 6,0 mm 100 mm 60 mm PZ3 10 stk.
DKK 54,75
(DKK 5,48 / stk.)
inkl. momsDKK 54,75
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,65
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165398200 6,0 mm 120 mm 70 mm PZ3 10 stk.
DKK 61,94
(DKK 6,19 / stk.)
inkl. momsDKK 61,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,74
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165398300 6,0 mm 140 mm 70 mm PZ3 5 stk.
DKK 43,20
(DKK 8,64 / stk.)
inkl. momsDKK 43,20
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165398400 6,0 mm 160 mm 70 mm PZ3 5 stk.
DKK 46,80
(DKK 9,36 / stk.)
inkl. momsDKK 46,80
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165398500 6,0 mm 180 mm 70 mm PZ3 5 stk.
DKK 51,20
(DKK 10,24 / stk.)
inkl. momsDKK 51,20
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue, Power-Fast spånpladeskrue, Skruer, Skrue, Power-Fast, Power-Fast FPF-SZ YZP, FPF-SZ YZP, Spånpladeskrue, Træskruer, Spånpladeskrue FPF-SZ YZP, Forbindelsesteknik, Fastgørelsesteknik, Æske