Spånpladeskrue i æske - FPF-SZ YZP - gevind Ø 3,0 - 6,0 - krydskærv PZ - delgevind

Indsatsområde
  • fischer Power-Fast spånpladeskruen er velegnet til fastgørelse af bærende komponenter i belagt træ, hårdttræ, blødt træ og træforbindelser. For eksempel til carport-befæstelser og altanbyggeri.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ YZP er en galvaniseret, gul passiveret skrue med delgevind og krydskærv.
  • Undersænket hoved muliggør montering i plan med overfladen i træ. Udførelsen med delgevind muliggør fast sammenspænding af træelementer.
  • En præcis og splintfri overfladefinish opnås uden at skruen rives over, selv ved forskruninger tæt på kanten.
  • Det unikke Power-Fast gevind sikrer et hurtigt bid. Dette gevind rækker helt ud til skruespidsen.
  • Sparer kræfter og batterikapacitet: Skaftfræseribber reducerer iskruningsmodstanden.
  • Premium-kvalitet.
  • Høj sikkerhed gennem ETA-godkendelse.
Tekniske data
  • Drevtyper - PZ 1/2/3
  • Materiale - galvaniseret, gul passiveret
Udførelse (32)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde delgevind
Drev
Emballageindhold
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928165392600
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ1
Emballageindhold50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 36,03
(DKK 0,72 / stk.)
inkl. momsDKK 36,03
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,43
Leveringstid: 7-10 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165392700
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ1
Emballageindhold25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 27,93
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 27,93
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,33
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165393600
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Emballageindhold50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 43,72
(DKK 0,87 / stk.)
inkl. momsDKK 43,72
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,52
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165393700
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 29,45
(DKK 1,18 / stk.)
inkl. momsDKK 29,45
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,35
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165393800
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 32,39
(DKK 1,30 / stk.)
inkl. momsDKK 32,39
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,39
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165394800
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold30 stk.
Produktsikkerhed
DKK 39,77
(DKK 1,33 / stk.)
inkl. momsDKK 39,77
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165394900
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold30 stk.
Produktsikkerhed
DKK 40,99
(DKK 1,37 / stk.)
inkl. momsDKK 40,99
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,49
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165395000
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 27,22
(DKK 2,72 / stk.)
inkl. momsDKK 27,22
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,32
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165395100
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 28,74
(DKK 2,87 / stk.)
inkl. momsDKK 28,74
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,34
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165395600
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Emballageindhold30 stk.
Produktsikkerhed
DKK 39,67
(DKK 1,32 / stk.)
inkl. momsDKK 39,67
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165395700
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Emballageindhold30 stk.
Produktsikkerhed
DKK 41,29
(DKK 1,38 / stk.)
inkl. momsDKK 41,29
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,49
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165395800
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold30 stk.
Produktsikkerhed
DKK 35,90
(DKK 1,20 / stk.)
inkl. momsDKK 35,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165395900
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold30 stk.
Produktsikkerhed
DKK 38,47
(DKK 1,28 / stk.)
inkl. momsDKK 38,47
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165396700
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Emballageindhold20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 40,08
(DKK 2,00 / stk.)
inkl. momsDKK 40,08
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,48
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165396800
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 42,91
(DKK 2,15 / stk.)
inkl. momsDKK 42,91
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,51
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165396900
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Emballageindhold20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 44,94
(DKK 2,25 / stk.)
inkl. momsDKK 44,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,54
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397000
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 31,07
(DKK 3,11 / stk.)
inkl. momsDKK 31,07
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,37
Leveringstid: 7-10 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397100
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 35,62
(DKK 3,56 / stk.)
inkl. momsDKK 35,62
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,42
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397200
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde delgevind50 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 40,48
(DKK 4,05 / stk.)
inkl. momsDKK 40,48
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,48
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397300
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde90 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 37,56
(DKK 3,76 / stk.)
inkl. momsDKK 37,56
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,46
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397400
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde100 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 51,01
(DKK 5,10 / stk.)
inkl. momsDKK 51,01
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,61
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397500
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde120 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ2
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 56,27
(DKK 5,63 / stk.)
inkl. momsDKK 56,27
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,67
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397600
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 29,15
(DKK 2,91 / stk.)
inkl. momsDKK 29,15
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,35
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397700
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 34,11
(DKK 3,41 / stk.)
inkl. momsDKK 34,11
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,41
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397800
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 39,77
(DKK 3,98 / stk.)
inkl. momsDKK 39,77
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165397900
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 44,53
(DKK 4,45 / stk.)
inkl. momsDKK 44,53
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,53
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165398000
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde delgevind50 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 48,58
(DKK 4,86 / stk.)
inkl. momsDKK 48,58
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,58
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165398100
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde100 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 54,75
(DKK 5,48 / stk.)
inkl. momsDKK 54,75
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,65
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165398200
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde120 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Emballageindhold10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 61,94
(DKK 6,19 / stk.)
inkl. momsDKK 61,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,74
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165398300
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde140 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Emballageindhold5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 43,20
(DKK 8,64 / stk.)
inkl. momsDKK 43,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165398400
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde160 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Emballageindhold5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 46,80
(DKK 9,36 / stk.)
inkl. momsDKK 46,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165398500
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde180 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Emballageindhold5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 51,20
(DKK 10,24 / stk.)
inkl. momsDKK 51,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue, Power-Fast spånpladeskrue, Skruer, Skrue, Power-Fast, Power-Fast FPF-SZ YZP, FPF-SZ YZP, Spånpladeskrue, Træskruer, Spånpladeskrue FPF-SZ YZP, Forbindelsesteknik, Fastgørelsesteknik, Æske