Spånpladeskrue FSP-ST ZPF - Gevind Ø 3,0 - 6,0 - Indvendig stjerne TX - Fuldt gevind

Indsatsområde
  • fischer Classic-Fast spånpladeskruen er ideel til fastgørelse i almindelige trækonstruktioner, beklædning, fodpaneler samt dør- og metalbeslag.
  • Forsænket hoved muliggør montering i plan med overfladen, især i belagt træ, hårdttræ, blødt træ og lamineret træ.
  • Skruen kan anvendes pålideligt i alle træbaserede materialer.
Beskrivelse
  • fischer Classic-Fast FSP-ST ZPF er en elforzinket, blå passiveret skrue med fuldt gevind og indvendig stjerne-kærv. Det gennemgående gevind over hele skruens længde sikrer en optimal kraftoverførsel.
  • Dobbeltkonussen øger overspændingsmomentet og forhindrer, at skruen knækker.
  • Takket være den optimerede hovedgeometri opnås en præcis og splintfri finish på overfladen.
  • Optimal pris-ydelsesforhold.
Tekniske data
  • Materiale - elforzinket
  • Kærvtyper - TX 10/20/30
Udførelse (42)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde fuldt gevind
Kærv
Salgsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Gevind Ø Længde Gevindlængde fuldt gevind Kærv Salgsenhed pris ex. moms
928165017500 3,0 mm 12 mm 6 mm TX10 500 stk.
DKK 37,40
(DKK 0,07 / stk.)
inkl. momsDKK 37,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165017700 3,0 mm 16 mm 12 mm TX10 200 stk.
DKK 19,00
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 19,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104076700 3,0 mm 20 mm 15 mm TX10 200 stk.
DKK 29,10
(DKK 0,15 / stk.)
inkl. momsDKK 29,10
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104081800 3,0 mm 20 mm 15 mm TX10 500 stk.
DKK 45,70
(DKK 0,09 / stk.)
inkl. momsDKK 45,70
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104076800 3,0 mm 25 mm 20 mm TX10 200 stk.
DKK 24,90
(DKK 0,12 / stk.)
inkl. momsDKK 24,90
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104081900 3,0 mm 25 mm 20 mm TX10 500 stk.
DKK 51,90
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 51,90
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104076900 3,0 mm 30 mm 25 mm TX10 200 stk.
DKK 34,10
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,10
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104082000 3,0 mm 30 mm 25 mm TX10 500 stk.
DKK 72,60
(DKK 0,15 / stk.)
inkl. momsDKK 72,60
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165018300 3,0 mm 35 mm 30 mm TX10 200 stk.
DKK 43,20
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 43,20
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104082100 3,0 mm 35 mm 30 mm TX10 500 stk.
DKK 87,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 87,20
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165019200 3,5 mm 16 mm 12 mm TX10 200 stk.
DKK 77,17
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 77,17
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,87
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165019300 3,5 mm 16 mm 12 mm TX10 500 stk.
DKK 47,70
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 47,70
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104077200 3,5 mm 20 mm 15 mm TX10 200 stk.
DKK 25,80
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 25,80
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104082300 3,5 mm 20 mm 15 mm TX10 500 stk.
DKK 58,10
(DKK 0,12 / stk.)
inkl. momsDKK 58,10
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104082400 3,5 mm 25 mm 20 mm TX10 500 stk.
DKK 66,40
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 66,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104077400 3,5 mm 30 mm 25 mm TX10 200 stk.
DKK 34,10
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,10
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104082500 3,5 mm 30 mm 25 mm TX10 500 stk.
DKK 78,90
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 78,90
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165020000 3,5 mm 35 mm 30 mm TX10 200 stk.
DKK 42,40
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 42,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104082800 3,5 mm 35 mm 30 mm TX10 500 stk.
DKK 95,50
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 95,50
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165021400 4,0 mm 16 mm 12 mm TX20 500 stk.
DKK 66,40
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 66,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104077800 4,0 mm 20 mm 15 mm TX20 200 stk.
DKK 33,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 33,20
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104083200 4,0 mm 20 mm 15 mm TX20 500 stk.
DKK 68,50
(DKK 0,14 / stk.)
inkl. momsDKK 68,50
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104077900 4,0 mm 25 mm 20 mm TX20 200 stk.
DKK 38,20
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 38,20
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104083300 4,0 mm 25 mm 20 mm TX20 500 stk.
DKK 80,90
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 80,90
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104078000 4,0 mm 30 mm 25 mm TX10 200 stk.
DKK 39,80
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 39,80
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165022100 4,0 mm 35 mm 30 mm TX20 200 stk.
DKK 46,50
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 46,50
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104083500 4,0 mm 35 mm 30 mm TX20 500 stk.
DKK 108,00
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 108,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165022600 4,0 mm 40 mm 35 mm TX20 200 stk.
DKK 56,50
(DKK 0,28 / stk.)
inkl. momsDKK 56,50
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165022700 4,0 mm 40 mm 35 mm TX20 1000 stk.
DKK 232,00
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104078800 4,5 mm 20 mm 15 mm TX20 200 stk.
DKK 44,80
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 44,80
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104084100 4,5 mm 20 mm 15 mm TX20 500 stk.
DKK 93,40
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 93,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104084200 4,5 mm 25 mm 20 mm TX20 500 stk.
DKK 118,00
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 118,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104084300 4,5 mm 30 mm 25 mm TX20 500 stk.
DKK 133,00
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 133,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165023400 4,5 mm 35 mm 30 mm TX20 200 stk.
DKK 65,70
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 65,70
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104084400 4,5 mm 35 mm 30 mm TX20 500 stk.
DKK 137,00
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 137,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104079800 5,0 mm 30 mm 25 mm TX20 200 stk.
DKK 66,40
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104085600 5,0 mm 35 mm 30 mm TX20 500 stk.
DKK 174,00
(DKK 0,35 / stk.)
inkl. momsDKK 174,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165024900 5,0 mm 40 mm 35 mm TX20 200 stk.
DKK 90,60
(DKK 0,45 / stk.)
inkl. momsDKK 90,60
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104085700 5,0 mm 40 mm 35 mm TX20 500 stk.
DKK 161,00
(DKK 0,32 / stk.)
inkl. momsDKK 161,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104085800 5,0 mm 45 mm 40 mm TX20 500 stk.
DKK 214,00
(DKK 0,43 / stk.)
inkl. momsDKK 214,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104086900 6,0 mm 40 mm 35 mm TX30 500 stk.
DKK 301,00
(DKK 0,60 / stk.)
inkl. momsDKK 301,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928104087000 6,0 mm 50 mm 45 mm TX30 200 stk.
DKK 157,00
(DKK 0,79 / stk.)
inkl. momsDKK 157,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue, Classic-Fast spånpladeskrue, Skruer, fischer Classic-Fast, Classic-Fast, Classic-Fast FSP-ST ZPF, FSP-ST ZPF, ZPF, fischer Classic-Fast FSP-ST ZPF, Spånpladeskrue, Skrue, Træskruer, Spånpladeskrue FSP-ST ZPF, Forbindelsesteknik, Fastgørelsesteknik