Spånpladeskrue FSP-ST ZPF - Gevind Ø 3,0 - 6,0 - Indvendig stjerne TX - Fuldt gevind

Indsatsområde
  • fischer Classic-Fast spånpladeskruen er ideel til fastgørelse i almindelige trækonstruktioner, beklædning, fodpaneler samt dør- og metalbeslag.
  • Forsænket hoved muliggør montering i plan med overfladen, især i belagt træ, hårdttræ, blødt træ og lamineret træ.
  • Skruen kan anvendes pålideligt i alle træbaserede materialer.
Beskrivelse
  • fischer Classic-Fast FSP-ST ZPF er en elforzinket, blå passiveret skrue med fuldt gevind og indvendig stjerne-kærv. Det gennemgående gevind over hele skruens længde sikrer en optimal kraftoverførsel.
  • Dobbeltkonussen øger overspændingsmomentet og forhindrer, at skruen knækker.
  • Takket være den optimerede hovedgeometri opnås en præcis og splintfri finish på overfladen.
  • Optimal pris-ydelsesforhold.
Tekniske data
  • Materiale - elforzinket
  • Kærvtyper - TX 10/20/30
Udførelse (42)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde fuldt gevind
Kærv
Salgsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928165017500
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde12 mm
Gevindlængde fuldt gevind6 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 37,40
(DKK 0,07 / stk.)
inkl. momsDKK 37,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165017700
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde16 mm
Gevindlængde fuldt gevind12 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 19,00
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 19,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104076700
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 29,10
(DKK 0,15 / stk.)
inkl. momsDKK 29,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104081800
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 45,70
(DKK 0,09 / stk.)
inkl. momsDKK 45,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104076800
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde fuldt gevind20 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 24,90
(DKK 0,12 / stk.)
inkl. momsDKK 24,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104081900
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde fuldt gevind20 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 51,90
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 51,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104076900
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 34,10
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104082000
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 72,60
(DKK 0,15 / stk.)
inkl. momsDKK 72,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165018300
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 43,20
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 43,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104082100
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 87,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 87,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165019200
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde16 mm
Gevindlængde fuldt gevind12 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 77,17
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 77,17
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,87
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165019300
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde16 mm
Gevindlængde fuldt gevind12 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 47,70
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 47,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104077200
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 25,80
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 25,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104082300
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 58,10
(DKK 0,12 / stk.)
inkl. momsDKK 58,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104082400
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde25 mm
Gevindlængde fuldt gevind20 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 66,40
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 66,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104077400
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 34,10
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104082500
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 78,90
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 78,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165020000
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 42,40
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 42,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104082800
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX10
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 95,50
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 95,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165021400
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde16 mm
Gevindlængde fuldt gevind12 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 66,40
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 66,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104077800
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 33,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 33,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104083200
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 68,50
(DKK 0,14 / stk.)
inkl. momsDKK 68,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104077900
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde fuldt gevind20 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 38,20
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 38,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104083300
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde fuldt gevind20 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 80,90
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 80,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104078000
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX10
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 39,80
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 39,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165022100
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 46,50
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 46,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104083500
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 108,00
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 108,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165022600
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde fuldt gevind35 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 56,50
(DKK 0,28 / stk.)
inkl. momsDKK 56,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165022700
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde fuldt gevind35 mm
KærvTX20
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 232,00
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104078800
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 44,80
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 44,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104084100
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde fuldt gevind15 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 93,40
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 93,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104084200
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde25 mm
Gevindlængde fuldt gevind20 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 118,00
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 118,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104084300
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 133,00
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 133,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165023400
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 65,70
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 65,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104084400
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 137,00
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 137,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104079800
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde fuldt gevind25 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 66,40
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104085600
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde fuldt gevind30 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 174,00
(DKK 0,35 / stk.)
inkl. momsDKK 174,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165024900
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde fuldt gevind35 mm
KærvTX20
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 90,60
(DKK 0,45 / stk.)
inkl. momsDKK 90,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104085700
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde fuldt gevind35 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 161,00
(DKK 0,32 / stk.)
inkl. momsDKK 161,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104085800
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde fuldt gevind40 mm
KærvTX20
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 214,00
(DKK 0,43 / stk.)
inkl. momsDKK 214,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104086900
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde fuldt gevind35 mm
KærvTX30
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 301,00
(DKK 0,60 / stk.)
inkl. momsDKK 301,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104087000
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde fuldt gevind45 mm
KærvTX30
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 157,00
(DKK 0,79 / stk.)
inkl. momsDKK 157,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue, Classic-Fast spånpladeskrue, Skruer, fischer Classic-Fast, Classic-Fast, Classic-Fast FSP-ST ZPF, FSP-ST ZPF, ZPF, fischer Classic-Fast FSP-ST ZPF, Spånpladeskrue, Skrue, Træskruer, Spånpladeskrue FSP-ST ZPF, Forbindelsesteknik, Fastgørelsesteknik