Spånpladeskrue FPF-PZ ZPF - gevind Ø 3,0 - 6,0 mm - krydskærv PZ - fuldt gevind - pakke med 50-200 stk.

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen Power-Fast FPF-PZ ZPF er velegnet til forbindelser mellem metal og træ, for eksempel ved montering af metalbeslag, vinkler eller bjælkesko.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-PZ ZPF er en blå-passiveret skrue med fuldt gevind og krydskærv, samt halvrundt hoved og højtydende glidebelægning.
  • Hurtigt bid takket være det unikke Power-Fast gevind. Dette rækker helt ud til skruespidsen.
  • Let at skrue i på grund af den innovative gevindgeometri.
  • Høj sikkerhed takket være ETA-godkendelse.
Tekniske data
  • Materiale - galvanisk forzinket, blå-passiveret
  • Kærv - krydskærv
Udførelse (34)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde/fuldt gevind
Kærv
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Gevind Ø Længde Gevindlængde/fuldt gevind Kærv Pakningsenhed pris ex. moms
928165255202 3,0 mm 12 mm 6 mm PZ1 200 stk.
DKK 37,40
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 37,40
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed
928165255203 3,0 mm 16 mm 12 mm PZ1 200 stk.
DKK 46,50
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 46,50
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed
928165256001 3,0 mm 25 mm 20 mm PZ1 200 stk.
DKK 32,69
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 32,69
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,29
Produktsikkerhed
928165256401 3,0 mm 30 mm 25 mm PZ1 200 stk.
DKK 41,56
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 41,56
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,36
Produktsikkerhed
928165257201 3,5 mm 16 mm 12 mm PZ2 200 stk.
DKK 34,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,20
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,30
Produktsikkerhed
928165257601 3,5 mm 20 mm 15 mm PZ2 200 stk.
DKK 36,92
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 36,92
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,32
Produktsikkerhed
928165258401 3,5 mm 30 mm 25 mm PZ2 200 stk.
DKK 70,00
(DKK 0,35 / stk.)
inkl. momsDKK 70,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed
928165259201 4,0 mm 16 mm 12 mm PZ2 200 stk.
DKK 41,16
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 41,16
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,36
Produktsikkerhed
928165259601 4,0 mm 20 mm 15 mm PZ2 200 stk.
DKK 45,20
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 45,20
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,40
Produktsikkerhed
928165260001 4,0 mm 25 mm 20 mm PZ2 200 stk.
DKK 48,83
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 48,83
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,43
Produktsikkerhed
928165260401 4,0 mm 30 mm 25 mm PZ2 200 stk.
DKK 53,97
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 53,97
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Produktsikkerhed
928165260801 4,0 mm 35 mm 30 mm PZ2 200 stk.
DKK 60,43
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 60,43
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,53
Produktsikkerhed
928165261201 4,0 mm 40 mm 35 mm PZ2 200 stk.
DKK 66,18
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,18
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,58
Produktsikkerhed
928165261601 4,0 mm 50 mm 45 mm PZ2 200 stk.
DKK 80,81
(DKK 0,40 / stk.)
inkl. momsDKK 80,81
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,71
Produktsikkerhed
928165261901 4,5 mm 16 mm 12 mm PZ2 200 stk.
DKK 48,83
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 48,83
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,43
Produktsikkerhed
928165262301 4,5 mm 20 mm 15 mm PZ2 200 stk.
DKK 53,97
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 53,97
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Produktsikkerhed
928165262701 4,5 mm 25 mm 20 mm PZ2 200 stk.
DKK 61,94
(DKK 0,31 / stk.)
inkl. momsDKK 61,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,54
Produktsikkerhed
928165263101 4,5 mm 30 mm 25 mm PZ2 200 stk.
DKK 66,18
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,18
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,58
Produktsikkerhed
928165263501 4,5 mm 35 mm 30 mm PZ2 200 stk.
DKK 71,63
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 71,63
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,63
Produktsikkerhed
928165263901 4,5 mm 40 mm 35 mm PZ2 200 stk.
DKK 78,99
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 78,99
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,69
Produktsikkerhed
928165264301 4,5 mm 45 mm 40 mm PZ2 200 stk.
DKK 101,90
(DKK 0,51 / stk.)
inkl. momsDKK 101,90
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,90
Produktsikkerhed
928165264701 5,0 mm 16 mm 12 mm PZ2 200 stk.
DKK 64,37
(DKK 0,32 / stk.)
inkl. momsDKK 64,37
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,57
Produktsikkerhed
928165265101 5,0 mm 20 mm 15 mm PZ2 200 stk.
DKK 67,39
(DKK 0,34 / stk.)
inkl. momsDKK 67,39
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,59
Produktsikkerhed
928165265501 5,0 mm 25 mm 20 mm PZ2 200 stk.
DKK 73,24
(DKK 0,37 / stk.)
inkl. momsDKK 73,24
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,64
Produktsikkerhed
928165265901 5,0 mm 35 mm 30 mm PZ2 200 stk.
DKK 80,20
(DKK 0,40 / stk.)
inkl. momsDKK 80,20
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,70
Produktsikkerhed
928165266301 5,0 mm 40 mm 35 mm PZ2 100 stk.
DKK 52,26
(DKK 0,52 / stk.)
inkl. momsDKK 52,26
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,46
Produktsikkerhed
928165266701 5,0 mm 50 mm 45 mm PZ2 100 stk.
DKK 58,82
(DKK 0,59 / stk.)
inkl. momsDKK 58,82
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,52
Produktsikkerhed
928165267101 5,0 mm 60 mm 55 mm PZ2 100 stk.
DKK 76,88
(DKK 0,77 / stk.)
inkl. momsDKK 76,88
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,68
Produktsikkerhed
928165267501 5,0 mm 70 mm 65 mm PZ2 100 stk.
DKK 83,13
(DKK 0,83 / stk.)
inkl. momsDKK 83,13
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,73
Produktsikkerhed
928165284201 4,0 mm 45 mm 40 mm PZ2 200 stk.
DKK 121,00
(DKK 0,61 / stk.)
inkl. momsDKK 121,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed
928165268201 6,0 mm 30 mm 25 mm PZ3 100 stk.
DKK 74,66
(DKK 0,75 / stk.)
inkl. momsDKK 74,66
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,66
Produktsikkerhed
928165268601 6,0 mm 50 mm 45 mm PZ3 100 stk.
DKK 91,71
(DKK 0,92 / stk.)
inkl. momsDKK 91,71
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,81
Produktsikkerhed
928165269001 6,0 mm 60 mm 55 mm PZ3 100 stk.
DKK 102,90
(DKK 1,03 / stk.)
inkl. momsDKK 102,90
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,90
Produktsikkerhed
928165269301 6,0 mm 70 mm 65 mm PZ3 50 stk.
DKK 60,23
(DKK 1,20 / stk.)
inkl. momsDKK 60,23
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,53
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue FPF-PZ ZPF, Fischer FPF-PZ ZPF, Fischer Power-Fast spånpladeskrue, Spånpladeskrue med krydskærv, Spånpladeskrue med krydskærv, FPF-PZ ZPF, Fischer befæstelsessystem, Skrue, Fischer skrue, Spånpladeskrue med krydskærv, Spånpladeskrue med krydskærv