Spånpladeskrue FPF-PZ ZPF - gevind Ø 3,0 - 6,0 mm - krydskærv PZ - fuldt gevind - pakke med 50-200 stk.

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen Power-Fast FPF-PZ ZPF er velegnet til forbindelser mellem metal og træ, for eksempel ved montering af metalbeslag, vinkler eller bjælkesko.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-PZ ZPF er en blå-passiveret skrue med fuldt gevind og krydskærv, samt halvrundt hoved og højtydende glidebelægning.
  • Hurtigt bid takket være det unikke Power-Fast gevind. Dette rækker helt ud til skruespidsen.
  • Let at skrue i på grund af den innovative gevindgeometri.
  • Høj sikkerhed takket være ETA-godkendelse.
Tekniske data
  • Materiale - galvanisk forzinket, blå-passiveret
  • Kærv - krydskærv
Udførelse (34)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde/fuldt gevind
Kærv
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928165255202
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde12 mm
Gevindlængde/fuldt gevind6 mm
KærvPZ1
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 37,40
(DKK 0,19 / stk.)
inkl. momsDKK 37,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165255203
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde16 mm
Gevindlængde/fuldt gevind12 mm
KærvPZ1
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 46,50
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 46,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165256001
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde/fuldt gevind20 mm
KærvPZ1
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 32,69
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 32,69
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,29
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165256401
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/fuldt gevind25 mm
KærvPZ1
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 41,56
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 41,56
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,36
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165257201
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde16 mm
Gevindlængde/fuldt gevind12 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 34,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,20
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,30
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165257601
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde/fuldt gevind15 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 36,92
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 36,92
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,32
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165258401
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/fuldt gevind25 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 70,00
(DKK 0,35 / stk.)
inkl. momsDKK 70,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165259201
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde16 mm
Gevindlængde/fuldt gevind12 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 41,16
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 41,16
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,36
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165259601
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde20 mm
Gevindlængde/fuldt gevind15 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 45,20
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 45,20
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,40
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 928165260001
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde/fuldt gevind20 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 48,83
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 48,83
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,43
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165260401
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/fuldt gevind25 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 53,97
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 53,97
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165260801
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde/fuldt gevind30 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 60,43
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 60,43
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,53
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165261201
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/fuldt gevind35 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 66,18
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,18
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,58
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165261601
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/fuldt gevind45 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 80,81
(DKK 0,40 / stk.)
inkl. momsDKK 80,81
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,71
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165261901
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde16 mm
Gevindlængde/fuldt gevind12 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 48,83
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 48,83
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,43
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165262301
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde/fuldt gevind15 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 53,97
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 53,97
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,47
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 928165262701
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde25 mm
Gevindlængde/fuldt gevind20 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 61,94
(DKK 0,31 / stk.)
inkl. momsDKK 61,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,54
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165263101
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/fuldt gevind25 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 66,18
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 66,18
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,58
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165263501
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde/fuldt gevind30 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 71,63
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 71,63
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,63
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165263901
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/fuldt gevind35 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 78,99
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 78,99
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,69
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165264301
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde45 mm
Gevindlængde/fuldt gevind40 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 101,90
(DKK 0,51 / stk.)
inkl. momsDKK 101,90
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,90
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165264701
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde16 mm
Gevindlængde/fuldt gevind12 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 64,37
(DKK 0,32 / stk.)
inkl. momsDKK 64,37
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,57
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165265101
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde20 mm
Gevindlængde/fuldt gevind15 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 67,39
(DKK 0,34 / stk.)
inkl. momsDKK 67,39
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,59
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165265501
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde25 mm
Gevindlængde/fuldt gevind20 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 73,24
(DKK 0,37 / stk.)
inkl. momsDKK 73,24
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,64
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165265901
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde/fuldt gevind30 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 80,20
(DKK 0,40 / stk.)
inkl. momsDKK 80,20
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,70
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165266301
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/fuldt gevind35 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 52,26
(DKK 0,52 / stk.)
inkl. momsDKK 52,26
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,46
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165266701
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/fuldt gevind45 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 58,82
(DKK 0,59 / stk.)
inkl. momsDKK 58,82
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,52
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165267101
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/fuldt gevind55 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 76,88
(DKK 0,77 / stk.)
inkl. momsDKK 76,88
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,68
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165267501
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde/fuldt gevind65 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 83,13
(DKK 0,83 / stk.)
inkl. momsDKK 83,13
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,73
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165284201
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde/fuldt gevind40 mm
KærvPZ2
Pakningsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 121,00
(DKK 0,61 / stk.)
inkl. momsDKK 121,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165268201
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/fuldt gevind25 mm
KærvPZ3
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 74,66
(DKK 0,75 / stk.)
inkl. momsDKK 74,66
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,66
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165268601
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/fuldt gevind45 mm
KærvPZ3
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 91,71
(DKK 0,92 / stk.)
inkl. momsDKK 91,71
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,81
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165269001
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/fuldt gevind55 mm
KærvPZ3
Pakningsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 102,90
(DKK 1,03 / stk.)
inkl. momsDKK 102,90
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,90
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165269301
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde/fuldt gevind65 mm
KærvPZ3
Pakningsenhed50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 60,23
(DKK 1,20 / stk.)
inkl. momsDKK 60,23
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,53
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue FPF-PZ ZPF, Fischer FPF-PZ ZPF, Fischer Power-Fast spånpladeskrue, Spånpladeskrue med krydskærv, Spånpladeskrue med krydskærv, FPF-PZ ZPF, Fischer befæstelsessystem, Skrue, Fischer skrue, Spånpladeskrue med krydskærv, Spånpladeskrue med krydskærv