Spånpladeskrue FPF-LZA2F - Gevind Ø 3,5-5,0 - Krydskærv PZ - Fuldt gevind - Pakke á 200 stk.

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen FPF-LZA2F kan anvendes udendørs såvel som i vådrum.
  • For eksempel til alle trækonstruktioner udendørs, pergolaer, hegn, facader, legeredskaber samt dør- og metalbeslag.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-LZ A2F i rustfrit stål A2 er en skrue med fuldt gevind og krydskærv. Skruen med linsehoved er særligt velegnet til fastgørelser, hvor skruehovederne forbliver synlige.
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål A2
  • Kærv - PZ2
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde/delgevind
Kærv
Pakkens indhold
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928165733101
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde16 mm
Gevindlængde/delgevind12 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 158,89
(DKK 0,79 / stk.)
inkl. momsDKK 158,89
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,89
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165733301
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde20 mm
Gevindlængde/delgevind15 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 110,97
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 110,97
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 0,97
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165733501
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/delgevind25 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 225,69
(DKK 1,13 / stk.)
inkl. momsDKK 225,69
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,69
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165733701
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind35 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 274,27
(DKK 1,37 / stk.)
inkl. momsDKK 274,27
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,27
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165733901
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde30 mm
Gevindlængde/delgevind25 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 218,00
(DKK 1,09 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165734101
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind35 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 198,75
(DKK 0,99 / stk.)
inkl. momsDKK 198,75
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,75
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165734301
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind45 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 237,08
(DKK 1,19 / stk.)
inkl. momsDKK 237,08
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,08
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165734501
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind35 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 250,19
(DKK 1,25 / stk.)
inkl. momsDKK 250,19
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,19
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165734701
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind45 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 305,69
(DKK 1,53 / stk.)
inkl. momsDKK 305,69
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,69
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165734901
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind45 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 372,28
(DKK 1,86 / stk.)
inkl. momsDKK 372,28
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,28
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165735101
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/delgevind55 mm
KærvPZ2
Pakkens indhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 429,78
(DKK 2,15 / stk.)
inkl. momsDKK 429,78
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,78
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Afstandsmontage, Fastgørelsessystemer, Fastgørelsesteknik, El-fastgørelser, El-fastgørelse, Fischer fastgørelsesteknik, klaus Fischer, Spånpladeskrue FPF-LZA2F, Fischer FPF-LZA2F, Spånpladeskrue med krydskærv, Spånpladeskrue med krydskærv og fuldt gevind