Spændelås - DIN 3133 - med låseøje - uden slutblik - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Spændelåsen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og boligindretning.
Beskrivelse
  • Spændelåsen kan plomberes og er forsynet med et låseøje.
Tekniske data
  • Standard - DIN 3133
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Type
A
B
C
Højde
Skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A B C Højde Skruer VE pris ex. moms
38241x353 forzinket 110 mm 37 mm 4 mm 24 mm 3 (Ø 4 mm) 25 stk.
DKK 671,00
(DKK 26,84 / stk.)
inkl. momsDKK 671,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x160360 forzinket 138 mm 47 mm 5 mm 35 mm 3 (Ø 4,5 mm) 25 stk.
DKK 978,00
(DKK 39,12 / stk.)
inkl. momsDKK 978,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x180276 Rustfrit stål (V2A) 110 mm 37 mm 4 mm 35 mm 3 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 1.460,00
(DKK 73,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.460,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spændelås, Spændelås, Spændelås forzinket, Spændelås DIN 3133, DIN 3133, Spændelås med drejelås, Spændelås med låseøje, 001206105Z Vormann, 001206130Z Vormann, Vormann, Kasselås, Kassekrog