Spændelås - DIN 3133 - med låseøje - uden slutblik - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Spændelåsen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og boligindretning.
Beskrivelse
  • Spændelåsen kan plomberes og er forsynet med et låseøje.
Tekniske data
  • Standard - DIN 3133
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Type
A
B
C
Højde
Skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38241x353
Udførelse
Typeforzinket
A110 mm
B37 mm
C4 mm
Højde24 mm
Skruer3 (Ø 4 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 671,00
(DKK 26,84 / stk.)
inkl. momsDKK 671,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 38241x160360
Udførelse
Typeforzinket
A138 mm
B47 mm
C5 mm
Højde35 mm
Skruer3 (Ø 4,5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 978,00
(DKK 39,12 / stk.)
inkl. momsDKK 978,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38241x180276
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
A110 mm
B37 mm
C4 mm
Højde35 mm
Skruer3 (Ø 4 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.460,00
(DKK 73,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.460,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spændelås, Spændelås, Spændelås forzinket, Spændelås DIN 3133, DIN 3133, Spændelås med drejelås, Spændelås med låseøje, 001206105Z Vormann, 001206130Z Vormann, Vormann, Kasselås, Kassekrog