Slibestift - PFERD - Hårdhedsgrad O - Skaft-Ø 6 x 40 mm - Kornstørrelse 24 til 100 - VE 5 og 10 stk. - Pris pr. VE

Indsatsområde
  • Slibestiften er særligt velegnet til brug på kanter og til afgratning af stålkomponenter/stålstøbegods samt til slibning og affasning til svejsesømsforberedelse og tilslibning af konturer.
Beskrivelse
  • Slibestiften med hårdhed O er fremstillet af lyserødt ædelkorund med en keramisk binding. Takket være det slidstærke korn og den hårde binding tilbyder slibestiften en meget lang levetid og en god spåntagningsevne. På grund af den høje kantstabilitet er slibestiften også yderst økonomisk ved brug med værktøjsmaskiner med lave omdrejningstal.
  • Den bedste ydeevne opnås ved en skærehastighed på 25 til 40 m/s. Som drivmaskiner egner sig fleksible aksler, elektriske ligeslibere og trykluftligeslibere. Den maks. omdrejningstal refererer til en fri skaftlængde på 10 mm.
Tekniske data
  • Materiale - Ædelkorund
  • Hårdhedsgrad - O
  • Form - Cylinderstift
  • Skaftdiameter (Sd x L2) - 6 x 40 mm
  • Kornstørrelse - 24 til 100
  • D x T - 3 mm til 50 til 25 mm
  • Anbefalet omdrejningstal - fra 13000 min-¹ til 200000 min-¹
  • Maks. omdrejningstal - fra 16200 min-¹ til 206100 min-¹
  • VE - 5 og 10 stk.
  • Pris pr. VE
Udførelse (82)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Kornstørrelse
D x T
Anbefalet omdrejningstal
Maks. tilladt omdrejningstal
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Betegnelse Kornstørrelse D x T Anbefalet omdrejningstal Maks. tilladt omdrejningstal VE pris ex. moms
652331102270 ZY 0306 6 AR 100 O 5 V 100 3 - 6 mm 200000 min-¹ 206100 min-¹ 10 stk.
DKK 164,00
(DKK 16,40 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331104270 ZY 0408 6 AR 100 O 5 V 100 4 - 8 mm 165000 min-¹ 177400 min-¹ 10 stk.
DKK 164,00
(DKK 16,40 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331104276 ZY 0408 6 AR 60 O 5 V 60 4 - 8 mm 165000 min-¹ 177400 min-¹ 10 stk.
DKK 164,00
(DKK 16,40 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331106270 ZY 0510 6 AR 100 O 5 V 100 5 - 10 mm 130000 min-¹ 157800 min-¹ 10 stk.
DKK 164,00
(DKK 16,40 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331106276 ZY 0510 6 AR 60 O 5 V 60 5 - 10 mm 130000 min-¹ 157800 min-¹ 10 stk.
DKK 146,00
(DKK 14,60 / stk.)
inkl. momsDKK 146,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331109270 ZY 0613 6 AR 100 O 5 V 100 6 - 13 mm 100000 min-¹ 131500 min-¹ 10 stk.
DKK 172,00
(DKK 17,20 / stk.)
inkl. momsDKK 172,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331109276 ZY 0613 6 AR 60 O 5 V 60 6 - 13 mm 100000 min-¹ 131500 min-¹ 10 stk.
DKK 172,00
(DKK 17,20 / stk.)
inkl. momsDKK 172,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331111274 ZY 0810 6 AR 46 O 5 V 46 8 - 10 mm 85000 min-¹ 119300 min-¹ 10 stk.
DKK 164,00
(DKK 16,40 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331111278 ZY 0810 6 AR 80 O 5 V 80 8 - 10 mm 85000 min-¹ 119300 min-¹ 10 stk.
DKK 164,00
(DKK 16,40 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331113274 ZY 0816 6 AR 46 O 5 V 46 8 - 16 mm 85000 min-¹ 119300 min-¹ 10 stk.
DKK 167,00
(DKK 16,70 / stk.)
inkl. momsDKK 167,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331113278 ZY 0816 6 AR 80 O 5 V 80 8 - 16 mm 85000 min-¹ 119300 min-¹ 10 stk.
DKK 148,00
(DKK 14,80 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331115274 ZY 1013 6 AR 46 O 5 V 46 10 - 13 mm 65000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
DKK 168,00
(DKK 16,80 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331115278 ZY 1013 6 AR 80 O 5 V 80 10 - 13 mm 65000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
DKK 168,00
(DKK 16,80 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331118274 ZY 1020 6 AR 46 O 5 V 46 10 - 20 mm 65000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
DKK 189,00
(DKK 18,90 / stk.)
inkl. momsDKK 189,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331118278 ZY 1020 6 AR 80 O 5 V 80 10 - 20 mm 65000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
DKK 189,00
(DKK 18,90 / stk.)
inkl. momsDKK 189,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331119274 ZY 1025 6 AR 46 O 5 V 46 10 - 25 mm 65000 min-¹ 83200 min-¹ 10 stk.
DKK 206,00
(DKK 20,60 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331119278 ZY 1025 6 AR 80 O 5 V 80 10 - 25 mm 65000 min-¹ 83200 min-¹ 10 stk.
DKK 206,00
(DKK 20,60 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331120274 ZY 1032 6 AR 46 O 5 V 46 10 - 32 mm 62800 min-¹ 62800 min-¹ 10 stk.
DKK 232,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331120278 ZY 1032 6 AR 80 O 5 V 80 10 - 32 mm 62800 min-¹ 62800 min-¹ 10 stk.
DKK 232,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331121274 ZY 1313 6 AR 46 O 5 V 46 13 mm 50000 min-¹ 73400 min-¹ 10 stk.
DKK 171,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 171,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331121278 ZY 1313 6 AR 80 O 5 V 80 13 mm 50000 min-¹ 73400 min-¹ 10 stk.
DKK 171,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 171,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331124274 ZY 1320 6 AR 46 O 5 V 46 13 - 20 mm 50000 min-¹ 73400 min-¹ 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331124278 ZY 1320 6 AR 80 O 5 V 80 13 - 20 mm 50000 min-¹ 73400 min-¹ 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331125274 ZY 1325 6 AR 46 O 5 V 46 13 - 25 mm 50000 min-¹ 66000 min-¹ 10 stk.
DKK 216,00
(DKK 21,60 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331125278 ZY 1325 6 AR 80 O 5 V 80 13 - 25 mm 50000 min-¹ 66000 min-¹ 10 stk.
DKK 216,00
(DKK 21,60 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331126273 ZY 1620 6 AR 30 O 5 V 30 16 - 20 mm 42000 min-¹ 59600 min-¹ 10 stk.
DKK 204,00
(DKK 20,40 / stk.)
inkl. momsDKK 204,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331126276 ZY 1620 6 AR 60 O 5 V 60 16 - 20 mm 42000 min-¹ 59600 min-¹ 10 stk.
DKK 204,00
(DKK 20,40 / stk.)
inkl. momsDKK 204,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331127273 ZY 1632 6 AR 30 O 5 V 30 16 - 32 mm 42000 min-¹ 51200 min-¹ 10 stk.
DKK 232,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331127276 ZY 1632 6 AR 60 O 5 V 60 16 - 32 mm 42000 min-¹ 51200 min-¹ 10 stk.
DKK 232,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331128273 ZY 1640 6 AR 30 O 5 V 30 16 - 40 mm 40500 min-¹ 40500 min-¹ 10 stk.
DKK 283,00
(DKK 28,30 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331128276 ZY 1640 6 AR 60 O 5 V 60 16 - 40 mm 40500 min-¹ 40500 min-¹ 10 stk.
DKK 283,00
(DKK 28,30 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331129273 ZY 1650 6 AR 30 O 5 V 30 16 - 50 mm 31300 min-¹ 31300 min-¹ 10 stk.
DKK 328,00
(DKK 32,80 / stk.)
inkl. momsDKK 328,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331130273 ZY 2020 6 AR 30 O 5 V 30 20 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 217,00
(DKK 21,70 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331130276 ZY 2020 6 AR 60 O 5 V 60 20 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 217,00
(DKK 21,70 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331131273 ZY 2025 6 AR 30 O 5 V 30 20 - 25 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331131276 ZY 2025 6 AR 60 O 5 V 60 20 - 25 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331132273 ZY 2032 6 AR 30 O 5 V 30 20 - 32 mm 33000 min-¹ 41100 min-¹ 10 stk.
DKK 250,00
(DKK 25,00 / stk.)
inkl. momsDKK 250,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331132276 ZY 2032 6 AR 60 O 5 V 60 20 - 32 mm 33000 min-¹ 41100 min-¹ 10 stk.
DKK 250,00
(DKK 25,00 / stk.)
inkl. momsDKK 250,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331133273 ZY 2040 6 AR 30 O 5 V 30 20 - 40 mm 32400 min-¹ 32400 min-¹ 10 stk.
DKK 291,00
(DKK 29,10 / stk.)
inkl. momsDKK 291,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331133276 ZY 2040 6 AR 60 O 5 V 60 20 - 40 mm 32400 min-¹ 32400 min-¹ 10 stk.
DKK 291,00
(DKK 29,10 / stk.)
inkl. momsDKK 291,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331134273 ZY 2525 6 AR 30 O 5 V 30 25 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 263,00
(DKK 26,30 / stk.)
inkl. momsDKK 263,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331134276 ZY 2525 6 AR 60 O 5 V 60 25 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 263,00
(DKK 26,30 / stk.)
inkl. momsDKK 263,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331135273 ZY 2532 6 AR 30 O 5 V 30 25 - 32 mm 26000 min-¹ 32900 min-¹ 10 stk.
DKK 283,00
(DKK 28,30 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331135276 ZY 2532 6 AR 60 O 5 V 60 25 - 32 mm 26000 min-¹ 32900 min-¹ 10 stk.
DKK 283,00
(DKK 28,30 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331136272 ZY 3232 6 AR 24 O 5 V 24 32 mm 21000 min-¹ 25700 min-¹ 5 stk.
DKK 157,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 157,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331136274 ZY 3232 6 AR 46 O 5 V 46 32 mm 21000 min-¹ 25700 min-¹ 5 stk.
DKK 157,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 157,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331137272 ZY 3240 6 AR 24 O 5 V 24 32 - 40 mm 20300 min-¹ 20300 min-¹ 5 stk.
DKK 179,00
(DKK 35,80 / stk.)
inkl. momsDKK 179,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331137274 ZY 3240 6 AR 46 O 5 V 46 32 - 40 mm 18600 min-¹ 18600 min-¹ 5 stk.
DKK 179,00
(DKK 35,80 / stk.)
inkl. momsDKK 179,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331138272 ZY 4040 6 AR 24 O 5 V 24 40 mm 16000 min-¹ 16200 min-¹ 5 stk.
DKK 201,00
(DKK 40,20 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331138274 ZY 4040 6 AR 46 O 5 V 46 40 mm 16000 min-¹ 16200 min-¹ 5 stk.
DKK 201,00
(DKK 40,20 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331139276 ZY 0625 6 AR 60 O 5 V 60 6 - 25 mm 62200 min-¹ 62200 min-¹ 10 stk.
DKK 188,00
(DKK 18,80 / stk.)
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331146274 ZY 1340 6 AR 46 O 5 V 46 13 - 40 mm 42400 min-¹ 42400 min-¹ 10 stk.
DKK 287,00
(DKK 28,70 / stk.)
inkl. momsDKK 287,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331148273 ZY 2050 6 AR 30 O 5 V 30 20 - 50 mm 25100 min-¹ 25100 min-¹ 10 stk.
DKK 359,00
(DKK 35,90 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331151273 ZY 2540 6 AR 30 O 5 V 30 25 - 40 mm 26000 min-¹ 26000 min-¹ 10 stk.
DKK 320,00
(DKK 32,00 / stk.)
inkl. momsDKK 320,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331310276 ZY 1303 6 AR 60 O 5 V 60 3 mm 50000 min-¹ 73400 min-¹ 10 stk.
DKK 171,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 171,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331313274 ZY 1604 6 AR 46 O 5 V 46 16 - 4 mm 42000 min-¹ 59600 min-¹ 10 stk.
DKK 168,00
(DKK 16,80 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331313278 ZY 1604 6 AR 80 O 5 V 80 16 - 4 mm 42000 min-¹ 59600 min-¹ 10 stk.
DKK 168,00
(DKK 16,80 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331316273 ZY 1610 6 AR 30 O 5 V 30 16 - 10 mm 42000 min-¹ 59600 min-¹ 10 stk.
DKK 188,00
(DKK 18,80 / stk.)
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331317274 ZY 2006 6 AR 46 O 5 V 46 20 - 6 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331317278 ZY 2006 6 AR 80 O 5 V 80 20 - 6 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331319273 ZY 2010 6 AR 30 O 5 V 30 20 - 10 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 212,00
(DKK 21,20 / stk.)
inkl. momsDKK 212,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331319276 ZY 2010 6 AR 60 O 5 V 60 20 - 10 mm 33000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
DKK 212,00
(DKK 21,20 / stk.)
inkl. momsDKK 212,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331321274 ZY 2506 6 AR 46 O 5 V 46 25 - 6 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 206,00
(DKK 20,60 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331321278 ZY 2506 6 AR 80 O 5 V 80 25 - 6 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 206,00
(DKK 20,60 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331322273 ZY 2510 6 AR 30 O 5 V 30 25 - 10 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 206,00
(DKK 20,60 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331323273 ZY 2513 6 AR 30 O 5 V 30 25 - 13 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331324276 ZY 2516 6 AR 60 O 5 V 60 25 - 16 mm 26000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
DKK 232,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331325273 ZY 3208 6 AR 30 O 5 V 30 32 - 8 mm 21000 min-¹ 29800 min-¹ 5 stk.
DKK 116,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 116,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331325276 ZY 3208 6 AR 60 O 5 V 60 32 - 8 mm 21000 min-¹ 29800 min-¹ 5 stk.
DKK 116,00
(DKK 23,20 / stk.)
inkl. momsDKK 116,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331327272 ZY 3220 6 AR 24 O 5 V 24 32 - 20 mm 21000 min-¹ 29800 min-¹ 5 stk.
DKK 136,00
(DKK 27,20 / stk.)
inkl. momsDKK 136,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331327274 ZY 3220 6 AR 46 O 5 V 46 32 - 20 mm 21000 min-¹ 29800 min-¹ 5 stk.
DKK 136,00
(DKK 27,20 / stk.)
inkl. momsDKK 136,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331328273 ZY 4010 6 AR 30 O 5 V 30 40 - 10 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 129,00
(DKK 25,80 / stk.)
inkl. momsDKK 129,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331328276 ZY 4010 6 AR 60 O 5 V 60 40 - 10 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 129,00
(DKK 25,80 / stk.)
inkl. momsDKK 129,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331329273 ZY 4015 6 AR 30 O 5 V 30 40 - 15 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 140,00
(DKK 28,00 / stk.)
inkl. momsDKK 140,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331329276 ZY 4015 6 AR 60 O 5 V 60 40 - 15 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 140,00
(DKK 28,00 / stk.)
inkl. momsDKK 140,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331330272 ZY 4020 6 AR 24 O 5 V 24 40 - 20 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 149,00
(DKK 29,80 / stk.)
inkl. momsDKK 149,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331330274 ZY 4020 6 AR 46 O 5 V 46 40 - 20 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 149,00
(DKK 29,80 / stk.)
inkl. momsDKK 149,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331331273 ZY 5013 6 AR 30 O 5 V 30 50 - 13 mm 13000 min-¹ 19000 min-¹ 5 stk.
DKK 153,00
(DKK 30,60 / stk.)
inkl. momsDKK 153,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331332274 ZY 5025 6 AR 46 O 5 V 46 50 - 25 mm 13000 min-¹ 19000 min-¹ 5 stk.
DKK 192,00
(DKK 38,40 / stk.)
inkl. momsDKK 192,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331375274 ZY 4006 6 AR 46 O 5 V 46 40 - 6 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
DKK 127,00
(DKK 25,40 / stk.)
inkl. momsDKK 127,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652331378273 ZY 5008 6 AR 30 O 5 V 30 50 - 8 mm 13000 min-¹ 19000 min-¹ 5 stk.
DKK 148,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
652335985274 ZY 3206 6 AR 46 O 5 V 46 32 - 6 mm 21000 min-¹ 30000 min-¹ 5 stk.
DKK 130,00
(DKK 26,00 / stk.)
inkl. momsDKK 130,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Slibestift, Slibestifter, Slibestift, Slibestifter, Slibestift, Slibestifter, slibe, afgrate, tilslibe, Slibemaskine, El-sliber, Trykluftligesliber, PFERD Slibestift, PFERD Slibestifter, PFERD Slibestift, PFERD Slibestifter, PFERD Slibestift, PFERD Slibestifter, PFERD, Ædelkorund-slibestift, Ædelkorund Slibestift, Ædelkorund, Hårdhedsgrad O, Slibestift Hårdhedsgrad O, Slibestift O, Slibestift Hårdhed O