Slibepapirskiver PS 22 K - diameter 96 mm - korn 40 til 180 - emballageenhed 25 stk. - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Slibepapirskiven PS 22 K er yderst velegnet til brug på træ og metal.
Beskrivelse
  • Slibepapirskiven PS 22 K udmærker sig ved et homogent slibebillede.
Tekniske data
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Bestrøning - halvåben
  • Underlag - E-papir
  • Diameter - 96 mm
  • Korn - 40 til 180
  • Hulmønster - GLS 15
  • Emballageenhed - 25 stk.
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Korn
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658624165600
Udførelse
Korn40
Emballageenhed25 stk.
DKK 877,00
(DKK 35,08 / stk.)
inkl. momsDKK 877,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658624165700
Udførelse
Korn60
Emballageenhed25 stk.
DKK 771,00
(DKK 30,84 / stk.)
inkl. momsDKK 771,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658624165800
Udførelse
Korn80
Emballageenhed25 stk.
DKK 711,00
(DKK 28,44 / stk.)
inkl. momsDKK 711,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658624165900
Udførelse
Korn120
Emballageenhed25 stk.
DKK 680,00
(DKK 27,20 / stk.)
inkl. momsDKK 680,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658624166000
Udførelse
Korn180
Emballageenhed25 stk.
DKK 680,00
(DKK 27,20 / stk.)
inkl. momsDKK 680,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: PS 22 K SB-pakket, PS 22 K SB-pakkede skiver, skiver, klingspor, slibepapir, slibeskive