Slibepapirskive PS 33 CK - Stanseform GLS 24 - Bredde 98 mm - Længde 148 mm - Korn 40 til 120 - Pk. á 100 stk. - Pris pr. pk.

Indsatsområde
  • Slibeskiven PS 33 CK er yderst velegnet til bearbejdning af maling, lak, spartelmasse, træ og plast.
Beskrivelse
  • Slibepapirskiven PS 33 CK udmærker sig ved en høj slibeeffekt og alsidige anvendelsesområder.
Tekniske data
  • Materialer - Maling, lak, spartelmasse, træ, plast
  • Binding - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Stødning - Halvåben
  • Rygmateriale - C-papir
  • Bredde - 98 mm
  • Længde - 148 mm
  • Korn - K 40 til K 120
  • Hulmønster - GLS24
  • Pakningsenhed - 100 stk.
  • Pris pr. pk.
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Korn
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Korn Pakningsenhed pris ex. moms
658921547200 K 40 100 stk.
DKK 399,00
(DKK 3,99 / stk.)
inkl. momsDKK 399,00
plus DKK 120,00 fragt
658621547300 K 60 100 stk.
DKK 308,00
(DKK 3,08 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
658621547400 K 80 100 stk.
DKK 266,00
(DKK 2,66 / stk.)
inkl. momsDKK 266,00
plus DKK 120,00 fragt
658621547500 K 100 100 stk.
DKK 239,00
(DKK 2,39 / stk.)
inkl. momsDKK 239,00
plus DKK 120,00 fragt
658621547600 K 120 100 stk.
DKK 239,00
(DKK 2,39 / stk.)
inkl. momsDKK 239,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: PS 33 CK, PS 33 CK skiver, Skiver, klingspor, slibeskive, slibepapir, korund