Slibepapir - PFERD - vandfast - Mål (B x L) 230 x 280 mm - kornstørrelse 100 til 1200 - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • slibearket er velegnet til brug inden for håndværk og industri
  • det gør det muligt at bruge på lak og glas og kan ligeledes anvendes til alt vådslibearbejde ved konventionelle lakopbygninger
Beskrivelse
  • vandfast, fleksibelt og let slibepapir med meget god kornvedhæftning
  • leveres i en pakke med 50 stk.
Tekniske data
  • mål (B x L) - 230 x 280 mm
  • kornstørrelse - 100 til 1200
  • i henhold til standard - ISO 21948
  • emballageenhed - 50 stk.
Udførelse (15)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Betegnelse Kornstørrelse VE pris ex. moms
658145014010 BP W 230x280 SiC 100 100 50 stk.
DKK 576,00
(DKK 11,52 / stk.)
inkl. momsDKK 576,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145014012 BP W 230x280 SiC 120 120 50 stk.
DKK 503,00
(DKK 10,06 / stk.)
inkl. momsDKK 503,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145014015 BP W 230x280 SiC 150 150 50 stk.
DKK 503,00
(DKK 10,06 / stk.)
inkl. momsDKK 503,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145014018 BP W 230x280 SiC 180 180 50 stk.
DKK 450,00
(DKK 9,00 / stk.)
inkl. momsDKK 450,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015022 BP W 230x280 SiC 220 220 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015024 BP W 230x280 SiC 240 240 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015028 BP W 230x280 SiC 280 280 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015032 BP W 230x280 SiC 320 320 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015036 BP W 230x280 SiC 360 360 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015040 BP W 230x280 SiC 400 400 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015050 BP W 230x280 SiC 500 500 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015060 BP W 230x280 SiC 600 600 50 stk.
DKK 347,00
(DKK 6,94 / stk.)
inkl. momsDKK 347,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015080 BP W 230x280 SiC 800 800 50 stk.
DKK 391,00
(DKK 7,82 / stk.)
inkl. momsDKK 391,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015100 BP W 230x280 SiC 1000 1000 50 stk.
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658145015120 BP W 230x280 SiC 1200 1200 50 stk.
DKK 391,00
(DKK 7,82 / stk.)
inkl. momsDKK 391,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: slibepapir, slibepapir, slibepapir, Slibemidler, slibemiddel, slibemiddel, arkvare, slibepapir arkvare, vævsslibepapir, industri, håndværk, slibe, afslibe, bearbejde, vådslibning, slibepapir til vådslibning, lak, glas, lakslibning, glasslibning, PFERD slibepapir, PFERD arkvare, PFERD Slibemidler, riveslart slibepapir, rive slibepapir, fleksibelt Slibemidler, fleksibelt slibepapir