Slibepapir - PFERD - vandfast - Mål (B x L) 230 x 280 mm - kornstørrelse 100 til 1200 - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • slibearket er velegnet til brug inden for håndværk og industri
  • det gør det muligt at bruge på lak og glas og kan ligeledes anvendes til alt vådslibearbejde ved konventionelle lakopbygninger
Beskrivelse
  • vandfast, fleksibelt og let slibepapir med meget god kornvedhæftning
  • leveres i en pakke med 50 stk.
Tekniske data
  • mål (B x L) - 230 x 280 mm
  • kornstørrelse - 100 til 1200
  • i henhold til standard - ISO 21948
  • emballageenhed - 50 stk.
Udførelse (15)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658145014010
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 100
Kornstørrelse100
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 576,00
(DKK 11,52 / stk.)
inkl. momsDKK 576,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145014012
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 120
Kornstørrelse120
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 503,00
(DKK 10,06 / stk.)
inkl. momsDKK 503,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145014015
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 150
Kornstørrelse150
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 503,00
(DKK 10,06 / stk.)
inkl. momsDKK 503,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658145014018
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 180
Kornstørrelse180
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 450,00
(DKK 9,00 / stk.)
inkl. momsDKK 450,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015022
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 220
Kornstørrelse220
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658145015024
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 240
Kornstørrelse240
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658145015028
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 280
Kornstørrelse280
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015032
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 320
Kornstørrelse320
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015036
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 360
Kornstørrelse360
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015040
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 400
Kornstørrelse400
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015050
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 500
Kornstørrelse500
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658145015060
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 600
Kornstørrelse600
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 347,00
(DKK 6,94 / stk.)
inkl. momsDKK 347,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015080
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 800
Kornstørrelse800
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 391,00
(DKK 7,82 / stk.)
inkl. momsDKK 391,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015100
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 1000
Kornstørrelse1000
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 390,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658145015120
Udførelse
BetegnelseBP W 230x280 SiC 1200
Kornstørrelse1200
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 391,00
(DKK 7,82 / stk.)
inkl. momsDKK 391,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: slibepapir, slibepapir, slibepapir, Slibemidler, slibemiddel, slibemiddel, arkvare, slibepapir arkvare, vævsslibepapir, industri, håndværk, slibe, afslibe, bearbejde, vådslibning, slibepapir til vådslibning, lak, glas, lakslibning, glasslibning, PFERD slibepapir, PFERD arkvare, PFERD Slibemidler, riveslart slibepapir, rive slibepapir, fleksibelt Slibemidler, fleksibelt slibepapir