Slibebånd PS 29 F - Bredde 930 til 1350 mm - Længde 1525 til 2620 mm - K 60 til K 180 - antistatisk - PE 10 stk. - Pris pr. PE

Indsatsområde
  • Slibebåndet PS 29 F er særdeles velegnet til bearbejdning af træ.
Beskrivelse
  • Slibebåndet PS 29 F udmærker sig ved reduceret tilstopning, øget levetid og antistatiske egenskaber.
Tekniske data
  • Binding - Kunstharpiks
  • Kornart - Korund
  • Strøning - åben
  • Bagside - F-papir
  • Bredde - 930 til 1350 mm
  • Længde - 1525 til 2620 mm
  • Korn - K 60 til K 180
  • Båndsamlingsform - F1
  • PE - 10 stk.
  • Pris pr. PE
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Bredde
Længde
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde Længde Kornstørrelse VE pris ex. moms
630785200000 930mm 1525 mm K 80 10 stk.
DKK 2.970,00
(DKK 297,00 / stk.)
inkl. momsDKK 2.970,00
plus DKK 120,00 fragt
630785700000 1100 mm 1900 mm K 80 10 stk.
DKK 3.890,00
(DKK 389,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.890,00
plus DKK 120,00 fragt
630785900000 1100 mm 1900 mm K 120 10 stk.
DKK 3.670,00
(DKK 367,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.670,00
plus DKK 120,00 fragt
629290400000 1120 mm 1900 mm K 80 10 stk.
DKK 3.930,00
(DKK 393,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.930,00
plus DKK 120,00 fragt
629293500000 1120 mm 1900 mm K 100 10 stk.
DKK 3.710,00
(DKK 371,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.710,00
plus DKK 120,00 fragt
629293600000 1120 mm 1900 mm K 120 10 stk.
DKK 3.710,00
(DKK 371,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.710,00
plus DKK 120,00 fragt
629293700000 1120 mm 1900 mm K 150 10 stk.
DKK 3.710,00
(DKK 371,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.710,00
plus DKK 120,00 fragt
630786300000 1120 mm 2150 mm K 80 10 stk.
DKK 4.240,00
(DKK 424,00 / stk.)
inkl. momsDKK 4.240,00
plus DKK 120,00 fragt
630786500000 1120 mm 2150 mm K 120 10 stk.
DKK 3.990,00
(DKK 399,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.990,00
plus DKK 120,00 fragt
629293800000 1350 mm 2620 mm K 60 10 stk.
DKK 6.330,00
(DKK 633,00 / stk.)
inkl. momsDKK 6.330,00
plus DKK 120,00 fragt
630736403912 1130 mm 2200 mm K 120 10 stk.
DKK 4.060,00
(DKK 406,00 / stk.)
inkl. momsDKK 4.060,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Bånd, PS 29 F ACT, PS 29 F ACT bånd, klingspor, bredbånd, slibepapir, Slibemidler