Skole-akvarelpensel - Ponex-hår - størrelse 2 til 8 - med kort skaft - pakke à 12 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Skole-akvarelpenslen anvendes til fint malearbejde, f.eks. i skolen.
Beskrivelse
  • Skole-akvarelpenslen er forsynet med et kort skaft.
Tekniske data
  • Materiale børster - Ponex-hår
  • Materiale skaft - træ
  • Størrelse - 2 til 8
  • Pakning - 12 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Størrelse VE pris ex. moms
106006380210 2 mm 12 stk.
DKK 146,00
(DKK 12,17 / stk.)
inkl. momsDKK 146,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106006380410 4 mm
DKK 165,00
(DKK 13,75 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106006380610 6 mm 12 stk.
DKK 233,00
(DKK 19,42 / stk.)
inkl. momsDKK 233,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106006380810 8 mm 12 stk.
DKK 371,00
(DKK 30,92 / stk.)
inkl. momsDKK 371,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, skole-akvarelpensel, skoleakvarelpensel, skoleakvarelpensel, pensel, skolep