Skæreskive - hårdhed hård - til arbejde med lavt tryk - A 36 TZ Special - pakke med 25 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Skæreskiven er velegnet til skæring i rustfrit stål.
Beskrivelse
  • Universelt anvendelig på vinkelslibere
  • Højtydende skæreskive med lang levetid og god aggressivitet
Tekniske data
  • Hårdhed - hård
  • Maksimal arbejdshastighed - 80 m/s
  • Form - lige
  • Kvalitetsklasse - Special
Levering udelukkende i de angivne emballageenheder! Priser pr. emballageenhed!
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Ø skæreskive x bredde x boring
Form
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Ø skæreskive x bredde x boring Form VE pris ex. moms
655263211201 Ø 115mm x 2mm x 22,23mm Lige 25 stk.
DKK 499,00
(DKK 19,96 / stk.)
inkl. momsDKK 499,00
plus DKK 120,00 fragt
655263212201 Ø 125mm x 2mm x 22,23mm Lige 25 stk.
DKK 575,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 575,00
plus DKK 120,00 fragt
655263218201 Ø 180mm x 2mm x 22,23mm Lige 25 stk.
DKK 767,00
(DKK 30,68 / stk.)
inkl. momsDKK 767,00
plus DKK 120,00 fragt
655263223201 Ø 230mm x 2mm x 22,23mm Lige 25 stk.
DKK 1.100,00
(DKK 44,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: skæreskive, skæreskive, flex, skære med vinkelsliber, skære, bearbejdning af rustfrit stål, klings