Sekskantmøtrik - M4-M12 - DIN 934 - Hærdet stål - blåforzinket

Indsatsområde
  • Sekskantmøtrik anvendes til fastgørelse af forskellige monteringselementer.
Beskrivelse
  • DIN 934
Tekniske data
  • Materiale - Hærdet stål
  • Farve - blåforzinket
  • Emballagemængde - 50 stk. eller 100 stk.
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Størrelse
Emballagemængde
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Størrelse Emballagemængde pris ex. moms
9498586004 M 4 100 stk.
DKK 16,30
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 16,30
plus DKK 120,00 fragt
9498586005 M 5 100 stk.
DKK 16,30
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 16,30
plus DKK 120,00 fragt
9498586006 M 6 100 stk.
DKK 16,30
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 16,30
plus DKK 120,00 fragt
9498586008 M 8 100 stk.
DKK 48,80
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 48,80
plus DKK 120,00 fragt
9498586010 M 10 50 stk.
DKK 32,60
(DKK 0,65 / stk.)
inkl. momsDKK 32,60
plus DKK 120,00 fragt
9498586012 M 12 50 stk.
DKK 97,40
(DKK 1,95 / stk.)
inkl. momsDKK 97,40
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Sekskantmøtrik, Rustfri stålmøtrik, Sekskantmøtrik, Skruemøtrik, Fastgørelsesmøtrik