Rundpensel - lyse børster - børstelængde 39 til 54 mm - størrelse 2 til 16 - pakke med 6 og 12 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Rundpenslen er særligt velegnet til enkelt male- og lakerearbejde samt opløsningsmiddelholdige materialer.
Beskrivelse
  • Rundpenslen er forsynet med en plastfatning og et ulakeret træskaft.
Tekniske data
  • Materiale - 2 gange kogte børster, kunstfibre
  • Børstelængde - 39 til 54 mm
  • Størrelse - 2 til 16
  • Pakningsstørrelse - 6 og 12 stk.
  • Pris pr. pakke
stork
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Størrelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106101410239
Udførelse
StørrelseStørrelse 2 / Ø 20 mm
Børstelængde39 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 180,00
(DKK 15,00 / stk.)
inkl. momsDKK 180,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106101410439
Udførelse
StørrelseStørrelse 4 / Ø 25 mm
Børstelængde39 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 263,00
(DKK 21,92 / stk.)
inkl. momsDKK 263,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106101410639
Udførelse
StørrelseStørrelse 6 / Ø 30 mm
Børstelængde39 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 284,00
(DKK 23,67 / stk.)
inkl. momsDKK 284,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106101410844
Udførelse
StørrelseStørrelse 8 / Ø 35 mm
Børstelængde44 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 400,00
(DKK 33,33 / stk.)
inkl. momsDKK 400,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106101411049
Udførelse
StørrelseStørrelse 10 / Ø 40 mm
Børstelængde49 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 356,00
(DKK 29,67 / stk.)
inkl. momsDKK 356,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106101411249
Udførelse
StørrelseStørrelse 12 / Ø 45 mm
Børstelængde49 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 615,00
(DKK 51,25 / stk.)
inkl. momsDKK 615,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Lak-rundpensel, Lak-rundpensel, pensel, rundpensel, lak-, kinabørste