Rørbørste - PFERD - Børste-Ø 6 til 32 mm - med rustfri stålbesætning - VE 10 stk. - pris pr. VE

Indsatsområde
  • Rørbørsten er ideel til afgratning og rengøring af rør, snittappe og udsparinger.
  • Den er egnet til materialerne rustfrit stål, aluminium, titan og legeringer af kobolt og titan.
  • Rørbørsten kan anvendes manuelt og med maskiner.
Beskrivelse
  • Rørbørsten tilpasser sig fleksibelt forskellige emnegeometrier.
Tekniske data
  • Besætningsmateriale - Rustfrit stål
  • Børste-Ø - 6 til 32 mm
  • Skaft-Ø - 3,2 eller 3,8 mm
  • Besætningsmateriale-Ø - 0,12 eller 0,2 mm
  • Samlet længde - 90 mm
  • Besætningslængde - 25 mm
  • Maks. tilladte omdrejningstal - 3500 min-¹
  • VE - 10 stk.
  • Pris pr. VE
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Skaft-Ø
Børste-Ø
Besætningsmateriale-Ø
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Betegnelse Skaft-Ø Børste-Ø Besætningsmateriale-Ø VE pris ex. moms
657543679602 IBU 0625/3,2 INOX 0,12 3,2 mm 6 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 621,00
(DKK 62,10 / stk.)
inkl. momsDKK 621,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679622 IBU 1025/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 10 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 650,00
(DKK 65,00 / stk.)
inkl. momsDKK 650,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679672 IBU 1625/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 16 mm 0,2 mm 10 stk.
DKK 692,00
(DKK 69,20 / stk.)
inkl. momsDKK 692,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679642 IBU 1325/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 13 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 696,00
(DKK 69,60 / stk.)
inkl. momsDKK 696,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679662 IBU 1625/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 16 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 708,00
(DKK 70,80 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679692 IBU 1925/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 19 mm 0,2 mm 10 stk.
DKK 727,00
(DKK 72,70 / stk.)
inkl. momsDKK 727,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679682 IBU 1925/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 19 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 748,00
(DKK 74,80 / stk.)
inkl. momsDKK 748,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679732 IBU 2525/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 25 mm 0,2 mm 10 stk.
DKK 753,00
(DKK 75,30 / stk.)
inkl. momsDKK 753,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679712 IBU 2225/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 22 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 778,00
(DKK 77,80 / stk.)
inkl. momsDKK 778,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679752 IBU 3225/3,8 INOX 0,20 3,8 mm 32 mm 0,2 mm 10 stk.
DKK 809,00
(DKK 80,90 / stk.)
inkl. momsDKK 809,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
657543679722 IBU 2525/3,8 INOX 0,12 3,8 mm 25 mm 0,12 mm 10 stk.
DKK 839,00
(DKK 83,90 / stk.)
inkl. momsDKK 839,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Børste, Rørbørste, Rørbørster, Rør børste, Indvendig børste, Indvendige børster, Indvendig børste, Indvendige børster, PFERD, PFERD rørbørste, PFERD indvendig børste, Flaskebørste, Børste af rustfrit stål, Børste med besætning af rustfrit stål, Fleksibel børste, Fleksibel rørbørste, Rengøringsbørste, Børste til rengøring, Rengørings børste