Rejekaus - galvaniseret eller rustfrit stål - SB-pakket eller i storkøbspakning - Pris pr. PE

Indsatsområde
  • Rejekausen er velegnet til brug i industri, håndværk og hobbyområdet.
Beskrivelse
  • Rejekausen er robust.
Tekniske data
  • galvaniseret eller rustfrit stål
  • SB-pakket eller i storkøbspakning
  • Pris pr. PE
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Type
A
B
C
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 9067xx662284
Udførelse
Typegalvaniseret
A21,5 mm
B13 mm
C4 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 53,90
(DKK 5,39 / stk.)
inkl. momsDKK 53,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662291
Udførelse
Typegalvaniseret
A30 mm
B14 mm
C6 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 56,00
(DKK 5,60 / stk.)
inkl. momsDKK 56,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662307
Udførelse
Typegalvaniseret
A39 mm
B18 mm
C9 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 65,50
(DKK 6,55 / stk.)
inkl. momsDKK 65,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662314
Udførelse
Typegalvaniseret
A47,5 mm
B22 mm
C11 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 77,20
(DKK 7,72 / stk.)
inkl. momsDKK 77,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662321
Udførelse
Typegalvaniseret
A61 mm
B28 mm
C14 mm
Pakningsenhed5 stk., SB-pakket
Produktsikkerhed
DKK 123,00
(DKK 24,60 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx658515
Udførelse
Typegalvaniseret
A21,5 mm
B13 mm
C4 mm
Pakningsenhed40 stk. (5 x 8 stk., i storkøbspakning)
Produktsikkerhed
DKK 216,00
(DKK 5,40 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx658508
Udførelse
Typegalvaniseret
A30 mm
B14 mm
C6 mm
Pakningsenhed40 stk. (5 x 8 stk., i storkøbspakning)
Produktsikkerhed
DKK 284,00
(DKK 7,10 / stk.)
inkl. momsDKK 284,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx664615
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
A16 mm
B9 mm
C2 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 64,50
(DKK 6,45 / stk.)
inkl. momsDKK 64,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx664622
Udførelse
TypeRustfrit stål
A17,5 mm
B11 mm
C4 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 74,00
(DKK 7,40 / stk.)
inkl. momsDKK 74,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx664639
Udførelse
TypeRustfrit stål
A21 mm
B13 mm
C5 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 56,00
(DKK 5,60 / stk.)
inkl. momsDKK 56,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx664646
Udførelse
TypeRustfrit stål
A24 mm
B14 mm
C6 mm
Pakningsenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 86,70
(DKK 8,67 / stk.)
inkl. momsDKK 86,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Rejekaus, Rejekause, Rejekaus Vormann, Rejekaus Vormann, Vormann, Rejekaus galvaniseret, Rejekaus rustfri, Rejekaus rustfrit stål, 007900206AV Vormann, 007900207AV Vormann, 007900208AV Vormann, 007900209AV Vormann, 007900210AV Vormann, 007900206G Vormann, 007900207G Vormann, 007900786AV Vormann, 007900787AV Vormann, 007900788AV Vormann, 007900789AV Vormann, Rejeøje, Rejehylster, Rejeløkke, Omløbsøje