Radiatorpensel ClassicTOP mix - lyse kinabørster - bredde 25 til 75 mm - pakning á 6 og 12 stk. - pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Radiatorpenslen ClassicTOP mix er særligt velegnet til opløsningsmiddelholdige materialer såvel som andre laktyper.
Beskrivelse
  • Radiatorpenslen ClassicTOP mix er stabiliseret med kunstbørster og udstyret med en hvidblik-kappe.
Tekniske data
  • Materiale - 2 gange kogte lyse kinabørster
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakningsstørrelse - 6 og 12 stk.
  • Pris pr. pakning
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Børstelængde VE pris ex. moms
106411102544 25 mm 9 mm 44 mm 12 stk. pr. stk.
DKK 229,00
(DKK 19,08 / stk.)
inkl. momsDKK 229,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106411103549 35 mm 9 mm 49 mm 12 stk. pr. stk.
DKK 345,00
(DKK 28,75 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106411105049 50 mm 9 mm 49 mm 12 stk. pr. stk.
DKK 392,00
(DKK 32,67 / stk.)
inkl. momsDKK 392,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106411106056 60 mm 9 mm 56 mm 12 stk. pr. stk.
DKK 648,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 648,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106411107561 75 mm 9 mm 61 mm 6 stk. pr. stk.
DKK 392,00
(DKK 65,33 / stk.)
inkl. momsDKK 392,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Stroch, radiatorpensel, radiatorpensel, pensel, grå børste, kinabørste, kina børste