Radiatorpensel ClassicTOP mix - lyse kinabørster - bredde 25 til 75 mm - pakning á 6 og 12 stk. - pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Radiatorpenslen ClassicTOP mix er særligt velegnet til opløsningsmiddelholdige materialer såvel som andre laktyper.
Beskrivelse
  • Radiatorpenslen ClassicTOP mix er stabiliseret med kunstbørster og udstyret med en hvidblik-kappe.
Tekniske data
  • Materiale - 2 gange kogte lyse kinabørster
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakningsstørrelse - 6 og 12 stk.
  • Pris pr. pakning
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106411102544
Udførelse
Bredde25 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde44 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 229,00
(DKK 19,08 / stk.)
inkl. momsDKK 229,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106411103549
Udførelse
Bredde35 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde49 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 345,00
(DKK 28,75 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106411105049
Udførelse
Bredde50 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde49 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 392,00
(DKK 32,67 / stk.)
inkl. momsDKK 392,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106411106056
Udførelse
Bredde60 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde56 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 648,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 648,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106411107561
Udførelse
Bredde75 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde61 mm
VE6 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 392,00
(DKK 65,33 / stk.)
inkl. momsDKK 392,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Stroch, radiatorpensel, radiatorpensel, pensel, grå børste, kinabørste, kina børste