Ponal trælim "Express" - 120 g til 10 kg - pris pr. stk.

Indsatsområde
  • Ponal trælim "Express" er ideel til anvendelse inden for træbearbejdning.
Beskrivelse
  • Ponal trælim "Express" er en klassisk Sekundlim trælim.
Tekniske data
  • Bredde - 10 til 290 mm
  • Højde - 154 til 269 mm
  • Længde - 158 til 290 mm
  • Volumen - 0,342 til 18,923 cdm
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Udførelse
Bredde
Højde
Længde
Vægt
Volumen
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Udførelse Bredde Højde Længde Vægt Volumen pris ex. moms
902500088749 120 g PN 15 X 10 mm 154 mm 212 mm 0,16 kg 0,342 cdm 1 stk.
DKK 89,00
(DKK 741,67 / kg)
inkl. momsDKK 89,00
plus DKK 120,00 fragt
902500071291 225 g PN 18 X 20 mm 185 mm 158 mm 0,27 kg 0,582 cdm 1 stk.
DKK 131,00
(DKK 582,22 / kg)
inkl. momsDKK 131,00
plus DKK 120,00 fragt
902500071994 550 g PN 10 X 25 mm 269 mm 215 mm 0,63 kg 1,423 cdm 1 stk.
DKK 222,00
(DKK 403,64 / kg)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: ponal trælim, ponal, trælim, lim, klæber, klæbe, express, "express", limflaske, limflasker