Ponal trælim "Express" - 120 g til 10 kg - pris pr. stk.

Indsatsområde
  • Ponal trælim "Express" er ideel til anvendelse inden for træbearbejdning.
Beskrivelse
  • Ponal trælim "Express" er en klassisk Sekundlim trælim.
Tekniske data
  • Bredde - 10 til 290 mm
  • Højde - 154 til 269 mm
  • Længde - 158 til 290 mm
  • Volumen - 0,342 til 18,923 cdm
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Udførelse
Bredde
Højde
Længde
Vægt
Volumen
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 902500088749
Udførelse
Udførelse120 g PN 15 X
Bredde10 mm
Højde154 mm
Længde212 mm
Vægt0,16 kg
Volumen0,342 cdm
1 stk.
DKK 89,00
(DKK 741,67 / kg)
inkl. momsDKK 89,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 902500071291
Udførelse
Udførelse225 g PN 18 X
Bredde20 mm
Højde185 mm
Længde158 mm
Vægt0,27 kg
Volumen0,582 cdm
1 stk.
DKK 131,00
(DKK 582,22 / kg)
inkl. momsDKK 131,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 902500071994
Udførelse
Udførelse550 g PN 10 X
Bredde25 mm
Højde269 mm
Længde215 mm
Vægt0,63 kg
Volumen1,423 cdm
1 stk.
DKK 222,00
(DKK 403,64 / kg)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: ponal trælim, ponal, trælim, lim, klæber, klæbe, express, "express", limflaske, limflasker