Polyamid-hængsel - med rustfri stålstift - pakke med 10 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Polyamid-hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Med rustfri stålstift
Tekniske data
  • sort
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Antal skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (A x B x tykkelse) Antal skruer VE pris ex. moms
38240y120494 30 x 39 x 5 mm 4 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 444,00
(DKK 44,40 / stk.)
inkl. momsDKK 444,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240y120500 48 x 58 x 8,3 mm 4 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 793,00
(DKK 79,30 / stk.)
inkl. momsDKK 793,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240y120524 48 x 96 x 8,2 mm 4 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 871,00
(DKK 87,10 / stk.)
inkl. momsDKK 871,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Polyamid-hængsel, Hængsel, Vormann hængsel, Polyamid hængsel, Sort hængsel, Hængsel med rustfri stålstift, Hængsel med rustfri stålstift, 000445040PS Vormann, 000445060PS Vormann, 000445100PS Vormann, Vormann, Plasthængsel