Påskruningskrampe - stål - på plade til påskruning

Indsatsområde
  • Påskruningskrampen er velegnet til brug i industri, håndværk og private hjem.
Beskrivelse
  • Krampen er beregnet til påskruning på plader.
Tekniske data
  • Materiale - stål
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Type
A
B
C
DI
Skruehuller
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A B C DI Skruehuller Pakningsenhed pris ex. moms
38240x321556 sort 10 mm 85 mm 33 mm 9,3 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320290 forzinket 10 mm 85 mm 33 mm 9,3 mm 6 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 152,00
(DKK 15,20 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321563 kataforese 13 mm 99 mm 39 mm 11 mm 6 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 368,00
(DKK 36,80 / stk.)
inkl. momsDKK 368,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320306 forzinket 13 mm 102 mm 39 mm 11 mm 6 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 175,00
(DKK 17,50 / stk.)
inkl. momsDKK 175,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321303 varmforzinket 13 mm 102 mm 35 mm 11 mm 4 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 285,00
(DKK 28,50 / stk.)
inkl. momsDKK 285,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320313 forzinket 16 mm 102 mm 40 mm 10 mm 6 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 233,00
(DKK 23,30 / stk.)
inkl. momsDKK 233,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321310 varmforzinket 16 mm 126 mm 40 mm 10 mm 6 (Ø 6,5 mm) 10 stk.
DKK 400,00
(DKK 40,00 / stk.)
inkl. momsDKK 400,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320634 forzinket 20 mm 164 mm 60 mm 18,2 mm 6 (Ø 6,5 mm) 4 stk.
DKK 315,00
(DKK 78,75 / stk.)
inkl. momsDKK 315,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x180504 Rustfrit stål, materialenr. 1.4301, DIN 17440 13 mm 100 mm 30 mm 11 mm 4 (Ø 5 mm) 1 stk.
DKK 62,10
inkl. momsDKK 62,10
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x180511 Rustfrit stål, materialenr. 1.4301, DIN 17440 16 mm 120 mm 40 mm 10 mm 6 (Ø 6 mm) 1 stk.
DKK 144,00
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321457 forzinket 10 mm 85 mm 33 mm 9,3 mm 6 (Ø 4 mm) 10 stk., selvbetjeningspakket, 2 stk. i æske, inkl. skruer
DKK 334,00
(DKK 33,40 / stk.)
inkl. momsDKK 334,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Krampe, Påskruningskrampe, Krampe DI, Påskruningskrampe DI, Krampe Vormann, Krampe sort, Krampe forzinket, Krampe varmforzinket, Krampe rustfrit stål, Krampe rustfrit stål (edelstahl), Påskruningskrampe sort, Påskruningskrampe forzinket, Påskruningskrampe varmforzinket, Påskruningskrampe rustfrit stål, Påskruningskrampe rustfrit stål (edelstahl), 000073010K Vormann, 000073010Z Vormann, 000073013K Vormann, 000073013Z Vormann, 000073013ZF Vormann, 000073016Z Vormann, 000073016ZF Vormann, 000073020Z Vormann, 010073013 Vormann, 010073016 Vormann, 075073000 Vormann, Vormann, Krog, Vinkelkrog