Oliemalerpensel - Toray-hår - størrelse 2 til 20 - pakke à 6 stk. - pris pr. pakke - langt skaft

Indsatsområde
  • Oliemalerpenslen er velegnet til fint lakeringsarbejde og skriftmaling.
Beskrivelse
  • Oliemalerpenslen er guldfarvet, flad og har et langt skaft.
Tekniske data
  • Materiale - Toray-hår
  • Størrelse - 2 til 20
  • Farve - guldfarvet
  • Pakkeindhold - 6 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Størrelse VE pris ex. moms
106700066002 4 mm 6 stk. Pris pr. pakke
DKK 282,00
(DKK 47,00 / stk.)
inkl. momsDKK 282,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700066004 5,1 mm 6 stk. Pris pr. pakke
DKK 321,00
(DKK 53,50 / stk.)
inkl. momsDKK 321,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700066006 6,3 mm 6 stk. Pris pr. pakke
DKK 375,00
(DKK 62,50 / stk.)
inkl. momsDKK 375,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700066008 8,8 mm 6 stk. Pris pr. pakke
DKK 406,00
(DKK 67,67 / stk.)
inkl. momsDKK 406,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700066010 10 mm 6 stk. Pris pr. pakke
DKK 467,00
(DKK 77,83 / stk.)
inkl. momsDKK 467,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700066012 11,3 mm 6 stk. Pris pr. pakke
DKK 557,00
(DKK 92,83 / stk.)
inkl. momsDKK 557,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Oliemalerpensel, Oliemalerpensel, Oliemalerpensel, Oliemalerpensel, Pensel, Oliemalerpensel, Toray-hår pensel