Malerspartel - klinge i rustfrit stål - mål 2 til 10 cm - salgsenhed 5 stk. - pris pr. salgsenhed - halvfleksibel

Indsatsområde
  • Malerspartlen er velegnet til alt gips- og stukarbejde samt til malerarbejde.
Beskrivelse
  • Malerspartlen er halvfleksibel, dobbeltnittet og forsynet med et trægreb.
Tekniske data
  • Materiale - klinge i rustfrit stål
  • Mål - 2 til 10 cm
  • halvfleksibel, dobbeltnittet
  • Salgsenhed - 5 stk.
  • Pris pr. salgsenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 108100320402
Udførelse
Bredde2 cm
VE5 stk.
pr. salgsenhed
Produktsikkerhed
DKK 399,00
(DKK 79,80 / stk.)
inkl. momsDKK 399,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 108100320404
Udførelse
Bredde4 cm
VE5 stk.
pr. salgsenhed
Produktsikkerhed
DKK 557,00
(DKK 111,40 / stk.)
inkl. momsDKK 557,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 108100320406
Udførelse
Bredde6 cm
VE5 stk.
pr. salgsenhed
Produktsikkerhed
DKK 558,00
(DKK 111,60 / stk.)
inkl. momsDKK 558,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 108100320408
Udførelse
Bredde8 cm
VE5 stk.
pr. salgsenhed
Produktsikkerhed
DKK 743,00
(DKK 148,60 / stk.)
inkl. momsDKK 743,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 108100320410
Udførelse
Bredde10 cm
VE5 stk.
pr. salgsenhed
Produktsikkerhed
DKK 716,00
(DKK 143,20 / stk.)
inkl. momsDKK 716,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Malerspartel, spartel, murerske, gipsspartel, gipsspartel, malerspartel