Luftboblekuverter - Farve brun eller hvid - Pakke med 50-200 stk.

Indsatsområde
  • Disse luftboblekuverter garanterer perfekt beskyttelse mod stød, fugt og snavs
Beskrivelse
  • Kuverterne kan lukkes med selvklæbende lukning, og ved gentagen åbning kan de lukkes med tape eller kuvertklemmer
  • Uden rude
  • Selvklæbende lukning
  • Genlukkelig klæbelukning
  • Perforering til afrivning
  • Stanset hul til kuvertklemme
  • Uigennemsigtig
  • Lav egenvægt
Tekniske data
  • Materiale udvendigt - kraftpapir
  • Materiale indvendigt - PE-boblefolie
Udførelse (24)
grænse udvælgelse
Farve
velegnet til
Indvendig bredde
Indvendig længde
Antal pr. pakke
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 9010488767xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A7
Indvendig bredde10 cm
Indvendig længde16,5 cm
Antal pr. pakke200 stk.
DKK 245,00
(DKK 1,23 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488668xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN A7
Indvendig bredde10 cm
Indvendig længde16,5 cm
Antal pr. pakke200 stk.
DKK 245,00
(DKK 1,23 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488742xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A6
Indvendig bredde15 cm
Indvendig længde21,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 202,00
(DKK 2,02 / stk.)
inkl. momsDKK 202,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488643xx
Udførelse
FarveHvid
velegnet tilDIN A6
Indvendig bredde15 cm
Indvendig længde21,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 202,00
(DKK 2,02 / stk.)
inkl. momsDKK 202,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488759xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A6
Indvendig bredde12 cm
Indvendig længde21,5 cm
Antal pr. pakke200 stk.
DKK 323,00
(DKK 1,62 / stk.)
inkl. momsDKK 323,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488650xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN A6
Indvendig bredde12 cm
Indvendig længde21,5 cm
Antal pr. pakke200 stk.
DKK 323,00
(DKK 1,62 / stk.)
inkl. momsDKK 323,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 901048864brx
Udførelse
FarveBrun
velegnet tilCD'er
Indvendig bredde18 cm
Indvendig længde16,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 190,00
(DKK 1,90 / stk.)
inkl. momsDKK 190,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9010193490xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilCD'er
Indvendig bredde18 cm
Indvendig længde16,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 173,00
(DKK 1,73 / stk.)
inkl. momsDKK 173,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488734xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A5
Indvendig bredde18 cm
Indvendig længde26,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 254,00
(DKK 2,54 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9010488635xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN A5
Indvendig bredde18 cm
Indvendig længde26,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 471,00
(DKK 4,71 / stk.)
inkl. momsDKK 471,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 901022x265br
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN C5
Indvendig bredde22 cm
Indvendig længde26,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 273,00
(DKK 2,73 / stk.)
inkl. momsDKK 273,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488627xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN C5
Indvendig bredde22 cm
Indvendig længde26,5 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 273,00
(DKK 2,73 / stk.)
inkl. momsDKK 273,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488719xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A4
Indvendig bredde22 cm
Indvendig længde34 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 321,00
(DKK 3,21 / stk.)
inkl. momsDKK 321,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488619xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN A4
Indvendig bredde22 cm
Indvendig længde34 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 327,00
(DKK 3,27 / stk.)
inkl. momsDKK 327,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488700xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A4
Indvendig bredde23 cm
Indvendig længde34 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 345,00
(DKK 3,45 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9010488601xx
Udførelse
FarveHvid
velegnet tilDIN A4
Indvendig bredde23 cm
Indvendig længde34 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 345,00
(DKK 3,45 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9010488692xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN C4
Indvendig bredde27 cm
Indvendig længde36 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 440,00
(DKK 4,40 / stk.)
inkl. momsDKK 440,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488593xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN C4
Indvendig bredde27 cm
Indvendig længde36 cm
Antal pr. pakke100 stk.
DKK 440,00
(DKK 4,40 / stk.)
inkl. momsDKK 440,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010681957
Udførelse
FarveBrun
velegnet tilDIN C4
Indvendig bredde28 cm
Indvendig længde34 cm
Antal pr. pakke75 stk.
DKK 345,00
(DKK 4,60 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010681932
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN C4
Indvendig bredde28 cm
Indvendig længde34 cm
Antal pr. pakke75 stk.
DKK 345,00
(DKK 4,60 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488684xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN E4
Indvendig bredde30 cm
Indvendig længde44,5 cm
Antal pr. pakke50 stk.
DKK 304,00
(DKK 6,08 / stk.)
inkl. momsDKK 304,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488585xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN E4
Indvendig bredde30 cm
Indvendig længde44,5 cm
Antal pr. pakke50 stk.
DKK 304,00
(DKK 6,08 / stk.)
inkl. momsDKK 304,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488676xx
Udførelse
Farvebrun
velegnet tilDIN A3 og C3
Indvendig bredde35 cm
Indvendig længde47 cm
Antal pr. pakke50 stk.
DKK 340,00
(DKK 6,80 / stk.)
inkl. momsDKK 340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9010488577xx
Udførelse
Farvehvid
velegnet tilDIN A3 og C3
Indvendig bredde35 cm
Indvendig længde47 cm
Antal pr. pakke50 stk.
DKK 340,00
(DKK 6,80 / stk.)
inkl. momsDKK 340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: luftboblekuverter, luftboble-forsendelseskuverter, boblekuverter, boblekuvert, luftbobleforsendelseskuvert, luftbobleposer, forsendelseskuvert, forsendelseskuverter, luftboblekuverter brun, luftboblekuverter hvid, luftboblekuverter a7, luftboblekuverter a6, luftboblekuverter a5, luftboblekuverter a4, luftboblekuverter a3, luftboblekuverter e4, luftboblekuverter c5, luftboblekuverter c4, luftboblekuverter c3, luftboblekuverter c3 a3, luftboblekuverter til cd'er, luftboblekuverter cd, luftboblekuverter uden rude, luftboblekuverter uigennemsigtige