Ledningsmuffer - uisolerede - længde 6-12 mm

Indsatsområde
  • Ledningsmuffer velegnede til crimptænger.
Beskrivelse
  • uisolerede
Tekniske data
  • Længde - 6-12 mm
Udførelse (10)
grænse udvælgelse
Længde
AWG
Kabel
Antal
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 953997993900
Udførelse
Længde6 mm
AWG20
Kabel0,50 mm²
Antal200 stk.
DKK 19,50
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 19,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993910
Udførelse
Længde6 mm
AWG18
Kabel0,75 mm²
Antal200 stk.
DKK 19,50
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 19,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993920
Udførelse
Længde6 mm
AWG17
Kabel1,00 mm²
Antal200 stk.
DKK 20,40
(DKK 0,10 / stk.)
inkl. momsDKK 20,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993930
Udførelse
Længde7 mm
AWG15
Kabel1,50 mm²
Antal200 stk.
DKK 21,40
(DKK 0,11 / stk.)
inkl. momsDKK 21,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993940
Udførelse
Længde7 mm
AWG13
Kabel2,50 mm²
Antal200 stk.
DKK 25,60
(DKK 0,13 / stk.)
inkl. momsDKK 25,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993950
Udførelse
Længde9 mm
AWG11
Kabel4,00 mm²
Antal200 stk.
DKK 34,20
(DKK 0,17 / stk.)
inkl. momsDKK 34,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993960
Udførelse
Længde12 mm
AWG10
Kabel6,00 mm²
Antal100 stk.
DKK 26,00
(DKK 0,26 / stk.)
inkl. momsDKK 26,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 953997993970
Udførelse
Længde12 mm
AWG7
Kabel10,00 mm²
Antal100 stk.
DKK 34,70
(DKK 0,35 / stk.)
inkl. momsDKK 34,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 953997993980
Udførelse
Længde12 mm
AWG5
Kabel16,00 mm²
Antal100 stk.
DKK 43,30
(DKK 0,43 / stk.)
inkl. momsDKK 43,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 953997993990
Udførelse
Længde12 mm
AWG3
Kabel25,00 mm²
Antal50 stk.
DKK 37,30
(DKK 0,75 / stk.)
inkl. momsDKK 37,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: knipex, Kabelstik, Ledningsmuffe, Ledningsmuffer til crimptænger, Crimp-sortimenter