Lamelslibeskive SMT 624 - til stål - 12° hvælvet - K 36 til K 120 - pakke á 10 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Lamelslibeskive til professionel brug på stål og rustfrit stål
Beskrivelse
  • Lameller med aggressiv zirkonkorund
  • Særligt velegnet til planslibning
Tekniske data
  • Udførelse - hvælvet 12°
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - zirkonkorund
  • Bagskive - glasvæv
  • Diameter - 100 til 180 mm
  • Kornstørrelse - K 36 til K 120
  • Tilladt omdrejningstal - 8500 til 15300 /min
Pris pr. emballagenhed
Udførelse (24)
grænse udvælgelse
Skive-Ø x hul-Ø
Kornstørrelse
Tilladt omdrejningstal
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Skive-Ø x hul-Ø Kornstørrelse Tilladt omdrejningstal VE pris ex. moms
658334210366 100 x 16 mm K 36 15300 o/min 10 stk.
DKK 225,00
(DKK 22,50 / stk.)
inkl. momsDKK 225,00
plus DKK 120,00 fragt
658334210406 100 x 16 mm K 40 15300 o/min 10 stk.
DKK 225,00
(DKK 22,50 / stk.)
inkl. momsDKK 225,00
plus DKK 120,00 fragt
658334210606 100 x 16 mm K 60 15300 o/min 10 stk.
DKK 225,00
(DKK 22,50 / stk.)
inkl. momsDKK 225,00
plus DKK 120,00 fragt
658334210806 100 x 16 mm K 80 15300 o/min 10 stk.
DKK 225,00
(DKK 22,50 / stk.)
inkl. momsDKK 225,00
plus DKK 120,00 fragt
658334220365 115 x 22,23 mm K 36 13300 o/min 10 stk.
DKK 234,00
(DKK 23,40 / stk.)
inkl. momsDKK 234,00
plus DKK 120,00 fragt
658334220405 115 x 22,23 mm K 40 13300 o/min 10 stk.
DKK 182,00
(DKK 18,20 / stk.)
inkl. momsDKK 182,00
plus DKK 120,00 fragt
658334220605 115 x 22,23 mm K 60 13300 o/min 10 stk.
DKK 234,00
(DKK 23,40 / stk.)
inkl. momsDKK 234,00
plus DKK 120,00 fragt
658334220505 115 x 22,23 mm K 50 13300 o/min 10 stk.
DKK 234,00
(DKK 23,40 / stk.)
inkl. momsDKK 234,00
plus DKK 120,00 fragt
658334220805 115 x 22,23 mm K 80 13300 o/min 10 stk.
DKK 234,00
(DKK 23,40 / stk.)
inkl. momsDKK 234,00
plus DKK 120,00 fragt
658334221205 115 x 22,23 mm K 120 13300 o/min 10 stk.
DKK 234,00
(DKK 23,40 / stk.)
inkl. momsDKK 234,00
plus DKK 120,00 fragt
658334230364 125 x 22,23 mm K 36 12200 o/min 10 stk.
DKK 277,00
(DKK 27,70 / stk.)
inkl. momsDKK 277,00
plus DKK 120,00 fragt
658334230404 125 x 22,23 mm K 40 12200 o/min 10 stk.
DKK 334,00
(DKK 33,40 / stk.)
inkl. momsDKK 334,00
plus DKK 120,00 fragt
658334230504 125 x 22,23 mm K 50 12200 o/min 10 stk.
DKK 277,00
(DKK 27,70 / stk.)
inkl. momsDKK 277,00
plus DKK 120,00 fragt
658334230604 125 x 22,23 mm K 60 12200 o/min 10 stk.
DKK 334,00
(DKK 33,40 / stk.)
inkl. momsDKK 334,00
plus DKK 120,00 fragt
658334230804 125 x 22,23 mm K 80 12200 o/min 10 stk.
DKK 334,00
(DKK 33,40 / stk.)
inkl. momsDKK 334,00
plus DKK 120,00 fragt
658334231204 125 x 22,23 mm K 120 12200 o/min 10 stk.
DKK 334,00
(DKK 33,40 / stk.)
inkl. momsDKK 334,00
plus DKK 120,00 fragt
658334240403 150 x 22,23 mm K 40 10200 o/min 10 stk.
DKK 470,00
(DKK 47,00 / stk.)
inkl. momsDKK 470,00
plus DKK 120,00 fragt
658334240603 150 x 22,23 mm K 60 10200 o/min 10 stk.
DKK 568,00
(DKK 56,80 / stk.)
inkl. momsDKK 568,00
plus DKK 120,00 fragt
658334240803 150 x 22,23 mm K 80 10200 o/min 10 stk.
DKK 470,00
(DKK 47,00 / stk.)
inkl. momsDKK 470,00
plus DKK 120,00 fragt
658334250361 180 x 22,23 mm K 36 8500 o/min 10 stk.
DKK 540,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 540,00
plus DKK 120,00 fragt
658334250401 180 x 22,23 mm K 40 8500 o/min 10 stk.
DKK 540,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 540,00
plus DKK 120,00 fragt
658334250601 180 x 22,23 mm K 60 8500 o/min 10 stk.
DKK 540,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 540,00
plus DKK 120,00 fragt
658334250801 180 x 22,23 mm K 80 8500 o/min 10 stk.
DKK 540,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 540,00
plus DKK 120,00 fragt
658334251201 180 x 22,23 mm K 120 8500 o/min 10 stk.
DKK 540,00
(DKK 54,00 / stk.)
inkl. momsDKK 540,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: lamelslibning, Lamelslibeskive, Lamelslibeskive, slibeskive, sc