Lakvalse skum "fin" - Udvendig diameter 35 mm - Bredde 5 og 11 cm - Pakke med 10, 20 og 100 stk. - Pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Lakvalsen i skum "fin" er særdeles velegnet til vandbaseret lak og Classic-LH-lak.
Beskrivelse
  • Lakvalsen i skum "fin" er udstyret med en lige kant.
Tekniske data
  • Udvendig diameter - 35 mm
  • Tråddiameter - 6 mm
  • Bredde - 5 og 11 cm
  • Pakkeindhold - 10, 20 og 100 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde VE pris ex. moms
105313505010 5 cm 100 stk.
DKK 1.010,00
(DKK 10,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.010,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
105313511010 11 cm 10 stk.
DKK 118,00
(DKK 11,80 / stk.)
inkl. momsDKK 118,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
28-153534 5 cm 20 stk. Pris pr. pakke
DKK 221,00
(DKK 11,05 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser
samlede anmeldelser
5.0 von 5.0 af stjerner / 1 Anmeldelser
Bewertungsübersicht
5 stjerne
(1)
4 stjerne
(0)
3 stjerne
(0)
2 stjerne
(0)
1 stjerne
(0)
De fleste positiv bedømmelse vs. kritisk gennemgang
Manuela Brinkhaus
sparke røv
kommentarer kunde
Manuela Brinkhaus
28.07.2014
sparke røv
søgeord: Storch, skumgummivalse, skumgummivalser, lakrulle, lakruller, rulle, ruller, lakrulle, lakruller, valserulle, valseruller