Låg - hvid - til runde flasker serie 308 HDPE

Indsatsområde
  • Låg til runde flasker i serie 308 HDPE
Beskrivelse
  • Hængsellåg eller låg med læbepakning
Tekniske data
  • Til flaskevolumen - 50 til 1000 ml
  • Emballeringsenhed - 100 stk.
1=Hængsellåg 2=Låg med læbepakning
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Lågets type
Til volumen
Emballeringsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Lågets type Til volumen Emballeringsenhed pris ex. moms
956631010022 Låg med læbepakning 50/100/250 ml 100 stk.
DKK 438,00
(DKK 4,38 / stk.)
inkl. momsDKK 438,00
plus DKK 120,00 fragt
956631090050 Hængsellåg 50/100/250 ml 100 stk.
DKK 456,00
(DKK 4,56 / stk.)
inkl. momsDKK 456,00
plus DKK 120,00 fragt
956631090100 Hængsellåg 500/1000 ml 100 stk.
DKK 260,00
(DKK 2,60 / stk.)
inkl. momsDKK 260,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Låg til runde flasker, låg til runde flasker, låg til runde flasker, låg til runde flasker