Kassehængsel - fransk - rullet - kraftig - pakke med 10 eller 20 stk.

Indsatsområde
  • Kassehængsel egnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Kraftig
Tekniske data
  • Med nittet rustfri stålstift
  • Med undersænkede skruehuller
  • Pakningsstørrelse - 10 eller 20 stk.
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Skruehuller
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (længde x bredde x tykkelse) Type Stift Skruehuller Pakningsenhed pris ex. moms
38240x080125 120 x 30 x 2 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 6 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 220,00
(DKK 11,00 / stk.)
inkl. momsDKK 220,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080132 140 x 35 x 2 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 8 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 224,00
(DKK 11,20 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080156 160 x 35 x 2 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 8 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 241,00
(DKK 12,05 / stk.)
inkl. momsDKK 241,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020619 160 x 35 x 2 mm Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Rustfri stålstift, nittet 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 507,00
(DKK 50,70 / stk.)
inkl. momsDKK 507,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080163 180 x 35 x 2 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 8 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 258,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 258,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080187 200 x 35 x 2 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 137,00
(DKK 13,70 / stk.)
inkl. momsDKK 137,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020626 200 x 35 x 2 mm Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Rustfri stålstift, nittet 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 594,00
(DKK 59,40 / stk.)
inkl. momsDKK 594,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080194 250 x 38 x 2,5 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 207,00
(DKK 20,70 / stk.)
inkl. momsDKK 207,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080217 300 x 38 x 2,5 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080231 400 x 40 x 3 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 328,00
(DKK 32,80 / stk.)
inkl. momsDKK 328,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x080248 500 x 40 x 3 mm Med undersænkede skruehuller Messingstift, nittet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 493,00
(DKK 49,30 / stk.)
inkl. momsDKK 493,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Vormann hængsel, Kassehængsel, Vormann kassehængsel, Rullet kassehængsel, Fransk kassehængsel, fransk kassehængsel, Kassehængsel med rustfri stålstift, Kassehængsel med undersænkede skruehuller, Kassehængsler, 000028120Z Vormann, 000028140Z Vormann, 000028160Z Vormann, 010028160 Vormann, 000028180Z Vormann, 000028200Z Vormann, 010028200 Vormann, 000028250Z Vormann, 000028300Z Vormann, 000028400Z Vormann, 000028500Z Vormann, Vormann, Hængsler, Vormann hængsel, Klaphængsel, Kassehængsel, Låghængsel, Forbindelseshængsel