Kassehængsel - fransk - rullet - kraftig - pakke med 10 eller 20 stk.

Indsatsområde
  • Kassehængsel egnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Kraftig
Tekniske data
  • Med nittet rustfri stålstift
  • Med undersænkede skruehuller
  • Pakningsstørrelse - 10 eller 20 stk.
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Skruehuller
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x080125
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)120 x 30 x 2 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller6 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 220,00
(DKK 11,00 / stk.)
inkl. momsDKK 220,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x080132
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)140 x 35 x 2 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 224,00
(DKK 11,20 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x080156
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)160 x 35 x 2 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 241,00
(DKK 12,05 / stk.)
inkl. momsDKK 241,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020619
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)160 x 35 x 2 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftRustfri stålstift, nittet
Skruehuller8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 507,00
(DKK 50,70 / stk.)
inkl. momsDKK 507,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x080163
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)180 x 35 x 2 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 258,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 258,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x080187
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)200 x 35 x 2 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 137,00
(DKK 13,70 / stk.)
inkl. momsDKK 137,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020626
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)200 x 35 x 2 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftRustfri stålstift, nittet
Skruehuller8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 594,00
(DKK 59,40 / stk.)
inkl. momsDKK 594,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 38240x080194
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)250 x 38 x 2,5 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 207,00
(DKK 20,70 / stk.)
inkl. momsDKK 207,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x080217
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)300 x 38 x 2,5 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x080231
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)400 x 40 x 3 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 328,00
(DKK 32,80 / stk.)
inkl. momsDKK 328,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x080248
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)500 x 40 x 3 mm
TypeMed undersænkede skruehuller
StiftMessingstift, nittet
Skruehuller10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 493,00
(DKK 49,30 / stk.)
inkl. momsDKK 493,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Vormann hængsel, Kassehængsel, Vormann kassehængsel, Rullet kassehængsel, Fransk kassehængsel, fransk kassehængsel, Kassehængsel med rustfri stålstift, Kassehængsel med undersænkede skruehuller, Kassehængsler, 000028120Z Vormann, 000028140Z Vormann, 000028160Z Vormann, 010028160 Vormann, 000028180Z Vormann, 000028200Z Vormann, 010028200 Vormann, 000028250Z Vormann, 000028300Z Vormann, 000028400Z Vormann, 000028500Z Vormann, Vormann, Hængsler, Vormann hængsel, Klaphængsel, Kassehængsel, Låghængsel, Forbindelseshængsel